ASUS zapowiada premierę Zenfone 9

Ulepszone aparaty, interfejs użytkownika zaprojektowany dla obsługi jedną ręką, wytrzymała bateria i imponująca wydajność – wszystko to w niezwykle kompaktowej obudowie.

ASUS zapowiada premierę Zenfone 9

  • Kompaktowy rozmiar. Duże możliwości: Ultrakompaktowy telefon wyposażony w najnowsze technologie, w tym baterię o dużej pojemności, ultraszybki wyświetlacz i spektakularny aparat.
  • Niesamowita wydajność: Napędzany przez najnowszą platformę mobilną Snapdragon® 8+ Gen 1 zapewniającą płynną wydajność i długotrwały czas pracy na baterii.
  • UI zaprojektowany dla obsługi jedną ręką: Nowy, bardziej intuicyjny sposób sterowania urządzeniem, z funkcjami UI zoptymalizowanymi pod kątem łatwej obsługi jedną ręką.

ASUS zapowiedział wydarzenie, w trakcie którego zaprezentowany zostanie najnowszy smartfon Zenfone 9 – ultrakompaktowy telefon o dużych możliwościach i dużej wydajności. W jego trakcie przedstawione zostaną ulepszenia dotyczące sprzętu jak i oprogramowania, a także wyjątkowe nowe funkcje i niespotykane do tej pory akcesoria. Wydarzenie odbędzie się w formie online 28 lipca 2022roku o godzinie 15:00.

Ta internetowa premiera będzie pokazem wielu ulepszeń wprowadzonych w modelu Zenfone 9, w tym modułów aparatów, wydajności procesora i grafiki, szybkości wyświetlacza, żywotności baterii, interfejsu użytkownika i wielu innych.

Zenfone 9 będzie wyposażony w najnowszy, flagowy procesor firmy Qualcomm® Snapdragon® 8+ Gen1 działający z prędkością zegara do 3,2 GHz, dający mu niewyobrażalne wcześniej możliwości. Zenfone 9 został również całkowicie przeprojektowany, dzięki czemu jest on najnowocześniej wyglądającym modelem z serii Zenfone w historii.

W ramach pokazu, ASUS zaprezentuje nowatorskie ulepszenia interfejsu użytkownika, które pozwolą użytkownikom Zenfone 9 cieszyć się intuicyjnością i elastycznością smartfonu obsługiwanego jedną ręką. Inne nowe ulepszenia oprogramowania, w połączeniu z szeroką gamą opcjonalnych akcesoriów, pomogą użytkownikom uchwycić swe wspomnienia w dowolnym miejscu i czasie.

Nowy interfejs użytkownika w połączeniu z niesamowitą wydajnością modelu Zenfone 9 jest idealnym sposobem na uchwycenie każdej chwili z życia, przy użyciu jednej ręki.

Źródło: Publikacja sponsorowana

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: