Co polecacie? Najnowsze produkty na rynku, sprawdzone marki, świadome zakupy

Współpraca B2B

Szukasz miejsca do pokazania swoich produktów on-line? Nowe kanały promocji i sprzedaży specjalnie dla dobrych produktów. Podoba się serwis copolecacie.pl? A może masz inny pomysł na wspólne działania? Zapraszamy do kontaktu. Zróbmy coś razem.

Z nami kupisz szybciej i taniej

Prezentacja najnowszych produktów

Zapraszamy do prezentacji produktów w formie publikacji sponsorowanych na łamach naszych stron. W dziale Newsroom publikujemy najciekawsze nowości rynkowe. Chcesz zgłosić produkt? Napisz do nas wiadomość mail.

Grupa wsparcia zakupowego

Jeżeli jesteś producentem, to mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Idealna oferta dla producentów i dystrybutorów wspierająca promocję i sprzedaż. Promuj produkty, nowości, oferty specjalne oraz nowości na rynku.

Co polecacie? Najnowsze nowinki technologiczne. Tech.

Prezentacja informacji tech.

Zapraszamy do prezentacji produktów w formie publikacji sponsorowanych na łamach naszych stron. W dziale Newsroom publikujemy najciekawsze nowości rynkowe.

Co polecacie? tylko najlepsze produkty na rynku

Zapytania PR/Mediów

Jesteśmy również otwarci na współpracę z firmami technologicznymi w zakresie recenzowania produktów/sprzętu, w tym zarówno sprzętu, jak i oprogramowania/oprogramowania internetowego, na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu pod adresem dellos@wp.pl