Gotuj jak szef kuchni z Monsieur Cuisine Connect

Niebawem nadejdą święta i w wielu polskich domach rozpocznie się wspólne, rodzinne gotowanie. Z robotem Monsieur Cuisine Connect przyrządzanie ulubionych potraw i ciast będzie prostsze niż kiedykolwiek wcześniej – to wielofunkcyjne urządzenie jest nieocenionym pomocnikiem w każdej kuchni!

Z Monsieur Cuisine Connect przygotujesz nie tylko wigilijną kolację, ale i codzienny obiad. Robota wyposażono w moduł wi- fi oraz 7- calowy ekran z  intuicyjnym interfejsem. Za pośrednictwem aplikacji mobilnej, użytkownik zyskuje dostęp do kilkuset przepisów – może je oceniać i  tworzyć listy zakupów.

Z MC Connect przyrządzanie posiłków staje się niezwykle szybkie i  przyjemne. Urządzenie ma moc 1100W,  zintegrowaną wagę i automatyczne programy: gotowania na parze, przypiekania, zgniatania. Ten wielofunkcyjny robot jest w stanie zastąpić aż 10  innych urządzeń! W zestawie z nim znajdują się wszelkie niezbędne akcesoria, takie jak pojemnik ze stali nierdzewnej, nasadka do gotowania na parze, łopatka itp. Ponadto robot cechuje się wysoką jakością wykonania.

Teraz Monsieur Cuisine Connect można kupić na stronie lidl.pl w wyjątkowo atrakcyjnej cenie – 1899 zł za zestaw!

Źródło: Publikacja sponsorowana

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: