MiVue C580 – najnowsza kamera do samochodu

MiVue C580 to najnowsza na rynku kamera do samochodu – a za świetną jakość nagrań nie musisz przepłacać. Z tą kamerą, wszystkie podróże będą bezpieczniejsze, zadbaj o swój spokój i rejestruj wydarzenia drogowe. Najwyższa jakość nagrań za dnia i w nocy z Mio MiVue C580.

Nowoczesne technologie ciągle zaskakują nas szybkością z jaką postępują. Smartfony potrafią nagrywać obraz o doskonałej jakości, w związku czym prawie każdy z nas posiada w swojej kieszeni małą, przenośną kamerę o wielkiej mocy. Nie inaczej jest w przypadku innych urządzeń rejestrujących, np. wideorejestratorów (kamer do samochodu). One również dzięki najnowszym zdobyczom technologii mogą dostarczyć nam nagrań najwyższej jakości. Jedną z takich kamer samochodowych jest nowe Mio MiVue C580.

Najwyższa jakość nagrań dla twojego bezpieczeństwa

Wideorejestrator Mio MiVue C580 to młodszy brat znanego i cenionego wśród kierowców Mio MiVue C570. Nowa kamera charakteryzuje się doskonałą jakością nagrywanego obrazu nawet przy minimalnej ilości światła. Jest to możliwe dzięki wysokiej jakości sensorowi optycznemu Sony STARVIS CMOS, który zapewnia doskonały kontrast oraz bardzo jasną i bogatą kolorystykę, nawet przy słabym oświetleniu. Jak wiadomo, w przypadku wideorejestratorów to właśnie wysoka jakość nagrań ma kluczowe znaczenie zwłaszcza, gdy chcesz przekazać nagranie ubezpieczycielowi razem z wnioskiem o wypłatę odszkodowania.

Dzięki zastosowaniu w Mio MiVue C580 funkcji HDR (High Dynamic Range), kamera automatycznie rejestruje wiele klatek z różnymi wartościami ekspozycji, a następnie łączy te klatki, tworząc pojedynczy obraz, który następnie jest zoptymalizowany jako jaśniejszy i czytelniejszy z mniejszą ilością szumów. Efekt? Jeszcze bardziej czytelne tablice rejestracyjne.

Przejazd wolny od mandatów

W czasach inflacji i ciągłych wzrostów kar za przekroczenie prędkości, każdemu kierowcy zależy na tym, żeby unikać mandatów. W związku z tym warto wyposażyć swoje auto w nowe Mio MiVue C580, które posiada bardzo przydatną funkcję ostrzegania przed odcinkowym pomiarem prędkości. Kamera pokazuje dystans oraz czas w sekundach do zbliżającego się fotoradaru.

Wskazuje również ograniczenie prędkości oraz dostarcza informacji o średniej prędkości na mierzonym odcinku. Ta sprytna funkcja może w znaczący sposób ochronić nasz domowy budżet przed uszczupleniem.

MiVue C580 - najnowsza kamera do samochodu

Szukasz MiVue C580 – z nami znajdziesz najlepszą cenę na rynku!

Dodatkowo Mio MiVue C580 dzięki wbudowanego GPS wysyła ostrzeżenia o  najbliższych fotoradarach. Jest to możliwe dzięki opatentowanej funkcji Mio Smart Alert. Dzięki ostrzeganiu w ustalonej odległości i funkcji Smart Alert do wczesnego alarmowania o dużych prędkościach, kierowca będzie zawsze wiedział, jak szybko może jechać.

Bezpiecznie parkowanie

Posiadając Mio MiVue C580, nie musisz obawiać się zostawiania swojego samochodu na parkingu przez wiele godzin. Dzięki trybowi parkingowemu podtrzymywanemu w stanie gotowości przez wewnętrzną baterię, wideorejestrator automatycznie rozpocznie nagrywanie, gdy tylko wykryje drgania lub ruch. Przy zastosowaniu stałego zasilania Mio SmartBox III, urządzenie może działać w aktywnym trybie parkingowym nawet do 36 godzin.

Źródło: Publikacja sponsorowana

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: