Neo QLED QN95A – telewizor, który nie uznaje kompromisów

QN95A jest najwyższym modelem z rodziny telewizorów Neo QLED 4K. Spektakularny kontrast, poziom odwzorowania szczegółów, dźwięk przestrzenny i funkcje inteligentne sprawiają, że ten telewizor trafi w gusta zarówno fanów sportu, zapalonych graczy, jak i kinomanów. Jeśli dodamy do tego duże przekątne, w tym 75 i 85 cali, to wielkie emocje są gwarantowane.

QN95A to najwyższy model telewizorów Neo QLED 4K, który zachwyca nieskazitelną jakością obrazu. Jest to zasługa m.in. technologii Quantum Mini LED i Neo Quantum HDR 2000, które dbają o wyraziste detale i kontrast. Perfekcyjną jakość brzmienia zapewnia m.in. funkcja Dźwięku Podążającego za Obiektem+ czy Aktywny Wzmacniacz Głosu. Dodatkowe funkcje, takie jak Multi View czy Zaawansowany Upłynniacz Ruchu+ znacznie podniosą komfort graczy czy miłośników sportu.

Precyzja w każdym calu

Wizytówką telewizorów z serii Neo QLED jest doskonałość obrazu, która jest zasługą technologii Quantum Mini LED. Sprawia ona, że podświetlenie ekranu jest kontrolowane jeszcze lepiej niż dotychczas. Tym samym każdy detal zachwyca swoją wyrazistością, zarówno w jaśniejszych, jak i ciemniejszych scenach. Ponadto, dzięki technologii głębokiego uczenia się, Potężny Procesor AI Neo Quantum 4K poprawia jakość wyświetlanych treści do jak najbliższej rozdzielczości 4K. Tym samym QN95A pozwoli doświadczać, jak najbardziej realistycznych wrażeń, które przeniosą nas odpowiednio – na trybuny stadionu piłkarskiego, w sam środek akcji filmu czy do świata wirtualnej rozgrywki.

Na jakość obrazu składają się spektakularny kontrast i detale, a o te dba technologia Neo Quantum HDR 2000. Nie tylko nadaje głębi kolorom, ale zwiększa kontrast każdej sceny, pozwalając dostrzec nawet najdrobniejsze szczegóły. Z kolei dzięki Powłoce Antyrefleksyjnej, można zapomnieć o rozpraszających odbiciach światła. Oznacza to, że ekran z powodzeniem sprawdzi się do oglądania popołudniowych meczów piłkarskich latem, kiedy to dni są znacznie dłuższe. Ponadto teraz kibicowanie w gronie znajomych, będzie jeszcze bardziej komfortowe. Ultra Szeroki Kąt Widzenia[1] sprawi, że każde miejscem na kanapie będzie równie dobre, a naszej uwadze nie umkną szczegóły nawet oglądane pod kątem.

Zobacz również młodszego brata 85″

Dźwięk, który podąża za piłką

Model Neo QLED QN95A stanowi synergię najlepszej możliwej jakości obrazu 4K wraz z niespotykanym brzmieniem. Telewizor posiada wbudowany system głośników (4.2.2), który dostarczy jeszcze więcej realizmu. Wrażenia spotęguje funkcja Dźwięku Podążającego za Obiektem+, która dostosowuje ruch do akcji rozgrywającej się na ekranie. Oznacza, że jeśli piłkarz wybije piłkę z jednej strony boiska, to dźwięk będzie podążał za jej trajektorią na drugą połowę murawy.

Z kolei o optymalizację dźwięku zadba funkcja Dźwięku Dopasowanego do Przestrzeni. Bez względu na to, gdzie umieścimy telewizor, telewizor wygeneruje dźwięk, perfekcyjnie dopasowany do pomieszczenia. Natomiast, kiedy w otoczeniu pojawią się zakłócenia, nie musimy już podnosić poziomu dźwięku. Aktywny Wzmacniacz Głosu wychwyci niepożądane hałasy, takie jak pracujący mikser czy czajnik elektryczny i automatycznie wzmocni dźwięk dialogów w oglądanym materiale.

Ponadto model QN95A może stworzyć harmonię z soundbarem. Funkcja Q-Symphony sprawi, że głośniki obu urządzeń zostaną zsynchronizowane, potęgując wrażenia przestrzennego dźwięku.

Wyjątkowy komfort dla kibiców i graczy

Możliwości telewizora QN95A jest oczywiście znacznie więcej i nie kończą się na obrazie i dźwięku. Niektóre z nich powinny szczególnie usatysfakcjonować miłośników sportu czy gier.

Świetnym przykładem jest Zaawansowany Upłynniacz Ruchu+, który pozwoli cieszyć się niezwykle płynnym ruchem – czy to podczas oglądanie meczów czy wirtualnej rozgrywki. Dzięki temu widzowie mogą cieszyć się udoskonaloną dynamiką bez opóźnień i rozmyć.

Większy komfort gry zapewnia także Panel Gracza – tegoroczna nowość, która pozwoli na błyskawiczne sprawdzenie i ewentualną zmianę funkcji bez opuszczania gry. Z kolei Ultra Szeroki Widok w Grach, dostępny we współpracy z komputerem, pozwoli zmienić proporcje ekranu na 21:9 lub 32:9. Dzięki widokowi, zarezerwowanemu wcześniej dla monitorów, można dostrzec jeszcze więcej.

Do grupy przydatnych funkcji z pewnością można zaliczyć także Multi View[2]. Po połączeniu telewizora ze smartfonem, można podzielić ekran na dwie części. Dzięki temu z jednej strony ekranu będziemy mogli oglądać mecz, a z drugiej – np. śledzić statystyki sportowe czy bieżące komentarze na portalach.

Wielki ekran to więcej emocji

Większy ekran, to jeszcze intensywniejszy poziom doświadczeń i spektakularnych efektów – dlatego model QN95A dostępny jest w dużych rozmiarach ekranu: 55”, 65”, 75” i 85”. Jednocześnie nowoczesny Neo Slim Design sprawi, że telewizor nie przytłoczy naszego wnętrza, tylko będzie prezentował się wyjątkowo smukle. Z kolei Dopasowany Uchwyt pozwoli zawiesić telewizor równolegle do ściany, a Połączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem skutecznie ukryje nieestetyczną plątaninę kabli.

[1] Nie występuje w modelu 85QN95A.

[2] Działa na smartfonach z systemem Android (8.1 lub nowszym) oraz iOS (iOS 14 lub nowszym).

Źródło: Publikacja sponsorowana

Oto najpopularniejsze telewizory QLED na rynku.

Zestawienie najchętniej kupowanych telewizorów w technologii QLED w Polsce. Wybierz coś dla Siebie z najczęściej wybieranych modeli.

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: