Nowy Samsung The Frame z rewolucyjnym matowym ekranem

Samsung The Frame to telewizor, który urzeczywistnił przekonanie, że największy domowy ekran może stać się efektownym dodatkiem do każdego wnętrza. Jego unikatowy Design Obrazu, rozbudowane możliwości w zakresie personalizacji – wymienne ramki i różne opcje montażu – oraz dedykowany sklep ze sztuką Art Store, otwierają przed użytkownikami wiele nowych opcji aranżacji przestrzeni.

W tym roku, dzięki wykorzystaniu nowej Matowej Powłoki Ekranu, wyświetlane dzieła prezentują się imponująco, a efekty są naprawdę spektakularne.

  • W tym roku The Frame zyskał nową Matową Powłokę Ekranu [1]. Dzieła prezentowane na ekranie będą teraz jeszcze bliższe oryginałom – bez rozpraszających refleksów światła.
  • Design Obrazu w połączeniu z możliwością wyboru rozmiaru i koloru passe-partout oraz z opcją wymiany ramek otwiera wiele nowych możliwości w zakresie dopasowania ekranu do stylu mieszkania i preferencji użytkowników.
  • Z Trybem Sztuka i dostępem do Art Store [2] ekran wypełni się arcydziełami z kolekcji prestiżowych galerii i muzeów. Z powodzeniem stanie się także nośnikiem własnych wspomnień i zdjęć.
  • Technologia QLED w połączeniu ze 100% Natężeniem Kolorów oddaje miliard perfekcyjnych kolorów, niezależnie od jasności. O jakość podczas oglądania zadba także wydajny procesor AI Quantum 4K, który odpowiada m.in. za skalowanie obrazu do 4K.
The Frame: sztuka jeszcze bliżej ideału

The Frame: sztuka jeszcze bliżej ideału

Telewizor The Frame, który przedefiniował rolę ekranu w domu, w tym roku przynosi kolejne duże zmiany. Z nową Matową Powłoką Ekranu widzowie będą cieszyć się zachwycającym obrazem praktycznie pozbawionym odbijającego się światła. Efekt jest niesamowity. Dzięki zastosowanej technologii światło sztuczne i naturalne nie odbija się od ekranu, co pozwala oglądać ulubiony serial lub kontemplować dzieło sztuki pełne detali i tekstur, które wcześniej umykały – wszystko to nawet w słoneczny dzień bez refleksów światła.

Jeśli mowa o sztuce, The Frame to platforma prezentacji obrazów, grafiki czy zdjęć na miarę naszych czasów. Z Trybem Sztuka domowy salon stanie się prywatną galerią sztuki, a prezentowane obrazy są perfekcyjną kopią oryginału, bez względu na to czy będzie to fotograficzna odbitka czy obraz na płótnie. Realizmu dodaje właśnie ta nowa Matowa Powłoka Ekranu i zintegrowany czujnik światła, który na bieżąco analizuje oświetlenie w pomieszczeniu i automatycznie dopasowuje jasność optymalnie do wyświetlanego obrazu.

Jedną z cech charakterystycznych The Frame jest Design Obrazu [3], który stanowi swoistą kropkę nad „i”. Telewizor oprawiony w ramki jeszcze lepiej prezentuje się wyeksponowany na ścianie, także wśród innych obrazów. Do wyboru są różne style i opcje kolorystyczne, więc można dopasować go do wnętrza. Wymienne ramki są magnetyczne, dzięki czemu wymiana jest szybka i łatwa. W zestawie z ekranem oferowany jest Dopasowany Uchwyt [4], który umożliwia montaż telewizora do ściany, aby prezentował się jak obraz.

The Frame pozwala wyświetlić swoje własne zdjęcia w ciekawej formie – do wyboru jest passe-partout w 5 wzorach i 16 wariantach kolorystycznych. Daje także możliwość skorzystania z ponad 1600 dzieł pochodzących z najbardziej renomowanych galerii na świecie, które oferowane są w ramach sklepu ze sztuką Art Store [5]. Do wyboru są najpopularniejsze na świecie dzieła, w tym sztuka klasyczna, nowoczesna, a także fotografie i grafiki.

The Frame z perspektywy technologicznej

The Frame ma do zaoferowania równie dużo jeśli chodzi o domową rozrywkę. Ekran w technologii QLED w połączeniu ze 100% Natężeniem Kolorów, dzięki technologii Quantum Dot oddaje miliard perfekcyjnych kolorów, niezależnie od jasności. Samsung zastosował tu także wydajny procesor AI Quantum 4K, który odpowiada m.in. za skalowanie obrazu do 4K z  wykorzystaniem sztucznej inteligencji i technologii głębokiego uczenia. Dzięki temu wyświetlane treści, których źródło jest np. w Full HD można oglądać w rozdzielczości zbliżonej do 4K [6]. Z kolei funkcja Komfort dla Oczu automatycznie dopasuje jasność obrazu oraz temperaturę kolorów, w zależności od pory dnia i natężenia naturalnego światła zewnętrznego. Tym samym obraz będzie bardziej przyjazny i miękki dla oka.

Jeśli chodzi o dostęp do rozrywki i funkcje dodatkowe, widzowie mogą liczyć na szeroką gamę rozwiązań Samsung, znanych m.in. z serii Neo QLED. Nowy Smart Hub to jeszcze lepsze centrum zarządzania i sposób na wyszukiwanie ulubionych filmów i programów z poziomu wygodnego menu. Do wyboru są popularne aplikacje VOD, takie jak Netflix, HBO Max czy Player.

Wrażenia z oglądania potęguje mocny dźwięk. Technologia Dźwięku Podążającego za Obiektem i wbudowany system głośników (2.0.2) wraz z technologią Dolby Atmos® pozwolą doświadczyć realistycznego dźwięku przestrzennego [7]. The Frame oferuje także funkcję Q-Symphony, dzięki której głośniki telewizora synchronizują się z kompatybilnym soundbarem Samsung z Q-Serii, zapewniając wzmocniony i wciągający dźwięk, dla jeszcze bardziej intensywnych wrażeń.

Telewizor The Frame dostępny jest w siedmiu wielkościach: 85, 75, 65, 55, 50, 43, 32 cale.

[1] Pierwsza Matowa Powłoka ekranu potwierdzona certyfikatem Glare Free przez UL (Underwriters Laboratories).

[2] Aby cieszyć się wszystkimi dziełami z Art Store, wymagana jest płatna subskrypcja. Dzieła sztuki w Art Store mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

[3] Dostępność ramek może się różnić w zależności od kraju. Wymienne Ramki są sprzedawane osobno.

[4] Przestrzeń między tyłem telewizora a ścianą może się różnić w zależności od instalacji i rodzaju ściany.

[5] Aby cieszyć się wszystkimi dziełami z Art Store, wymagana jest płatna subskrypcja. Dzieła sztuki w Art Store mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

[6] Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 4K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry.Model 32″ posiada procesor Hyper Real.

[7] Wymagane źródło dźwięku w formacie Dolby Atmos. Model 43″ i 50″ posiadają Dźwięk Podążający za Obiektem lite oraz wirtualne górne głośniki. Model 32″ posiada Dźwięk Podążający za Obiektem Lite bez technologii Dolby Atmos.

Źródło: Publikacja sponsorowana

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: