Smartwatche Garmin dla biegaczy: Forerunner 965 i Forerunner 265

Nowe smartwatche GPS dla biegaczy Garmin Forerunner 265 i Forerunner 965 z doskonałym wyświetlaczem AMOLED. Zaawansowane pomiary treningowe, asystent regeneracji i codzienne statystyki dotyczące zdrowia pomagają trenować jeszcze bardziej efektywnie – przedstawiamy najbardziej zaawansowane smartwatche do biegania marki Garmin

Marka Garmin zaprezentowała serię Forerunner® 265 i Forerunner® 965, pierwsze smartwatche GPS do biegania z wyświetlaczem AMOLED. Lekkie i gotowe na każdy dystans zegarki mają
kolorowy i czytelny w każdych warunkach wyświetlacz z opcją always-on, a także responsywny ekran dotykowy oraz pięć przycisków, które pozwalają na wygodną obsługę funkcji monitorowania zdrowia, inteligentnych powiadomień i szerokiej gamy aplikacji sportowych. Forerunner 965 z tytanowym bezelem, nie tylko wygląda świetnie, ale jest również bardzo lekki i wygodny.

Z kolei zaawansowane pomiary treningowe i wskazówki dotyczące regeneracji pomogą sportowcom przygotować się do kolejnego ważnego startu. Wszystko to idzie w parze z bardzo długim czasem pracy baterii – Forerunner 265 zapewnia do 15 dni pracy bez ładowania w trybie smartwatcha,
a Forerunner 965 – do 23 dni.

Garin Forerunner z AMOLED

„Zegarki GPS z serii Forerunner już od 20 lat wspierają biegaczy na wszystkich poziomach zaawansowania w osiąganiu swoich celów, dlatego kontynuujemy rozwój tych wyjątkowych modeli, tym razem wzbogacając smartwatche o doskonały wyświetlacz AMOLED. Dzięki technologiom marki Garmin takim jak zaawansowane pomiary treningowe, wskazówkom w zakresie regeneracji, imponującemu czasowi pracy baterii oraz wielu innym funkcjom, sportowcy mogą trenować – i odpoczywać – wiedząc, że mają narzędzie, które pozwoli im osiągać najlepsze wyniki” – mówi Dan Bartel, wiceprezes ds. globalnej sprzedaży Garmin.

Smartwatche Garmin dla biegaczy: Forerunner 965 i Forerunner 265

Cechy Forerunner 265 i Forerunner 965

Smartwatche Forerunner 265 i Forerunner 965 oferują szeroką gamę zaawansowanych narzędzi, które pomogą osiągać jeszcze lepsze wyniki.

  • Raport poranny zawiera podsumowanie jakości snu z ostatniej nocy, sugestie treningowe na nadchodzący dzień, status zmienności tętna i prognozę pogody (po sparowaniu ze smartfonem)1
  • Widżet wyścigu z poradami treningowymi, codziennymi spersonalizowanymi wskazówkami treningowymi i prognozami czasu ukończenia nadchodzącego biegu na podstawie szczegółów trasy, pogody i dotychczasowych rezultatów.
  • Spersonalizowane codzienne wskazówki treningowe dostosowują się do aktualnego poziomu wydolności i potrzebnej regeneracji, a także uwzględniają nadchodzące biegi dodane do kalendarza Garmin Connect™.
  • Ocena gotowości treningowej pozwala określić, czy to dobry czas na trening w oparciu o jakość snu, regenerację, obciążenie treningowe i inne parametry.
  • Monitorowanie zmienności tętna podczas snu, aby uzyskać lepszy obraz regeneracji i ogólnego stanu zdrowia.
  • Pomiar parametrów mocy biegowej i dynamiki biegu, takich jak kadencja, długość kroku, czas kontaktu z podłożem i wiele innych, bezpośrednio z nadgarstka – nie jest wymagana żadna dodatkowa aplikacja ani akcesoria.

Stworzone przez biegaczy dla biegaczy, zegarki Forerunner 265 i 965 zostały zaprojektowane tak,
aby zarówno ich konstrukcja, jak i funkcje, pomagały lepiej planować swoje treningi, osiągać bardziej satysfakcjonujące wyniki i rywalizować z innymi biegaczami. 

Smartwatche Garmin dla biegaczy: Forerunner 965 i Forerunner 265

Seria Forerunner 265

Aby pomóc w osiągnięciu lepszych wyników na zawodach, Forerunner 265 zapewnia cały zestaw narzędzi do monitorowania wydajności z Garmin Firstbeat Analytics™, takich jak pułap tlenowy, przygotowanie wydolnościowe, efekt treningu i wiele innych. Biegacze mogą skorzystać z dwóch opcji spersonalizowanych planów treningowych: wprowadzić informacje o planowanym biegu do kalendarza Garmin Connect i otrzymywać codzienne wskazówki treningowe lub skorzystać z bezpłatnych planów Garmin Coach od profesjonalnych trenerów. Trenując na zewnątrz można zaplanować strategię biegową, korzystając z PacePro™ – wskazówek tempa dostosowanych do stopnia trudności, profilu trasy oraz dystansu – i biegać z przekonaniem, że technologia SatIQ™ oraz wielopasmowy GPS zapewnią doskonałą dokładność określania lokalizacji nawet w najtrudniejszych warunkach.

Zaprojektowany, aby monitorować organizm przez całą dobę, Forerunner 265 ma nadgarstkowy pulsoksymetr2, monitorowanie energii Body Battery™, zaawansowane monitorowanie snu i ocenę jego jakości, pomiar poziom stresu, cyklu menstruacyjnego i ciąży oraz wiele innych, przydatnych funkcji. Dodatkowo zegarek pozwala na korzystanie z inteligentnych powiadomień, pobieranie utworów z serwisów Spotify®, Deezer lub Amazon Music (wymagana subskrypcja) i słuchanie ich bez użycia telefonu. Większe poczucie bezpieczeństwa podczas aktywności zapewni funkcja wykrywania wypadków, Assistance i LiveTrack, a płatności zbliżeniowe Garmin Pay™ ułatwią codzienne zakupy.

Forerunner 265 jest dostępny w dwóch wersjach: Forerunner 265S o średnicy 42 mm oferuje do 24 godzin pracy baterii w trybie GPS i do 15 dni w trybie smartwatcha, a większy Forerunner 265 o średnicy 46 mm oferuje do 20 godzin pracy baterii w trybie GPS i do 13 dni w trybie smartwatcha.

Forerunner 965

Stworzony dla tych, którzy celują w miejsce na podium, Forerunner 965 oferuje jeszcze więcej, uzupełniając funkcjonalność znaną z Forerunner 265 o dodatkowe pomiary treningowe, wbudowane mapy i możliwość przechowywania większej ilości utworów bezpośrednio w zegarku. Wskaźnik stosunków obciążenia treningowego kontroluje balans obciążenia krótkookresowego i średniookresowego – wszystko po to, aby minimalizować ryzyko wystąpienia kontuzji wraz z utrzymaniem zdrowego budowania formy. Aby pomóc sportowcom uniknąć przemęczenia, funkcja Real-time stamina pozwala monitorować i zarządzać poziomem wysiłku, natomiast ClimbPro umożliwia wyświetlanie w czasie rzeczywistym informacji o bieżących i nadchodzących wzniesieniach, w tym o nachyleniu, dystansie i przyroście wysokości. Ponadto, niezależnie od wybranej aktywności – biegów ulicznych, czy jazdy na rowerze po gęsto porośniętych szlakach, wbudowane kolorowe mapy pomogą utrzymać właściwy kurs i pokonać zaplanowany dystans.

Wyposażony w lekki, tytanowy bezel, kopertę o średnicy 47 mm i największy w ofercie Garmin wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,4 cala, Forerunner 965 oferuje czas pracy baterii do 31 godzin w trybie GPS i do 23 dni w trybie smartwatcha.

Forerunner 965 będzie dostępny pod koniec marca w sugerowanej cenie detalicznej 649,99€, z kolei Forerunner 265 jest dostępny już teraz w cenie 499,99€.

Zaprojektowane do życia na zewnątrz, produkty marki Garmin zrewolucjonizowały codzienność biegaczy, kolarzy, pływaków i innych sportowców na wszystkich poziomach zaawansowania. Zaangażowani w rozwój technologii, które pomagają prowadzić aktywny tryb życia i poprawiać swoje wyniki, pracownicy i projektanci marki Garmin wierzą, że każdy dzień jest okazją do innowacji i pobicia wczorajszych rekordów. 

1 Sprawdź Garmin.com/ataccuracy.

2 Nie jest to urządzenie medyczne i nie jest przeznaczone do stosowania w diagnostyce lub monitorowaniu jakichkolwiek stanów chorobowych; sprawdź Garmin.com/ataccuracy. Pulsoksymetr nie jest dostępny we wszystkich krajach.

Źródło: Garmin / Publikacja sponsorowana

#PostSponsorowany

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: