Telesin T10 – pilot zdalnego sterowania do GoPro Hero 10 Black & MAX

Telesin T10 to pilot zdalnego sterowania dla GoPro Hero 8/9/10 Black. Z tym gadżetem możesz obsługiwać do 5 kamer GoPro. Idealny partner podczas kreowania materiałów wideo nagrywanych za pomocą kamer sportowych GoPro.

Pilot do GoPro Telesin T10

Pilot umożliwia zdalną obsługę kamer GoPro HERO 10 / 9 / 8 / MAX. Zapewnia wygodny dostęp do wszystkich funkcji kamery, ułatwiając nagrywanie efektownych filmów i tworzenie oryginalnych ujęć. Jego zasięg wynosi aż 80 m, dzięki czemu nie mówisz obawiać się zakłóceń sygnału. Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta, a połączenie trwa zaledwie kilka sekund. Co więcej, pilot umożliwia obsługę nawet pięciu kamer jednocześnie. Dołączona do zestawu opaska pozwala nosić go jak zegarek.

Porównaj ceny:

Telesin T10 - pilot zdalnego sterowania do GoPro Hero 10 Black & MAX

Wygodna obsługa

Pilot sprawdzi się podczas górskich wypraw czy jazdy na rowerze. Z jego pomocą bez trudu zrobisz zdjęcie grupowe, nagrasz film, włączysz  Timelapse czy zmienisz ustawienia kamery. Umieszczony na nadgarstku zapewnia maksymalną wygodę i bezpieczeństwo podczas aktywnego wypoczynku.

Długi czas pracy

Pilot T10 może działać do nawet 10 godzin na jednym ładowaniu. Na długi czas pracy wpływa zastosowana technologia Bluetooth o niskim poborze mocy. Wygodne ładowanie magnetyczne umożliwia dołączony do zestawu kabel, a praktyczny ekran wyświetla informacje o poziomie naładowania zarówno pilota, jak i kamery.

Telesin T10 - Pilot GoPro Hero - noś go jak zegarek

Noś go jak zegarek

Do zestawu dołączono praktyczną opaskę, która została wykonana z przyjaznych dla skóry materiałów i umożliwia zamontowanie pilota na ręce. Dzięki temu możesz nosić go jak zegarek i korzystać z niego nawet w ekstremalnych sytuacjach. Regulowana długość daje gwarancję, że opaska będzie pasować każdemu użytkownikowi.

Ekran w najnowszej technologii OLED

Pilot został wyposażony w mały ekran, który dostarcza informacji o poziomie naładowania pilota i kamery czy czasie nagrywania. T10 jest kompatybilny z kamerami GoPro HERO 10 / 9 / 8 / MAX, co więcej możesz obsługiwać je w jednym czasie, bowiem T10 zapewnia kontrolę nad nawet 5 kamerami na raz. Duże przyciski sprawiają, że użytkowanie pilota jest proste i przyjemne.

W zestawie

  • Pilot do GoPro Telesin T10
  • Opakowanie
  • Opaska na rękę
  • Kabel do ładowania MAGNETYCZNY
  • Instrukcja obsługi

Pilot do GoPro Telesin T10 współpracuje z kamerami sportowymi:

  • GoPro Hero 8 Black
  • GoPro Hero 9 Black
  • GoPro Hero 10 Black
  • GoPro Hero Max

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: