Tronsmart T7 – nowy głośnik Bluetooth

Tronsmart wprowadza na rynek przenośny głośnik Bluetooth T7, który jest kolejną potężną propozycją i aktualizacją Tronsmart T6.

Wszyscy uwielbiają spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi na świeżym powietrzu. Niezależnie od tego, czy preferujesz spacery, czy leżenie na plaży, czas spędzony na zewnątrz nigdy nie jest stracony. A co z muzyką? Może warto wziąć ze sobą przenośny bezprzewodowy głośnik? Ale czy taki głośnik sprawdzi się podczas spotkań na świeżym powietrzu? Właśnie po to wprowadzamy T7.

Tronsmart wprowadza T7 – nowy głośnik Bluetooth do użytku na zewnątrz

Nowy T7 wzbogaca serię głośników T marki Tronsmart, będąc aktualizacją legendarnego bezprzewodowego głośnika Bluetooth T6. Oferujący pokaz świateł reagujący na rytm Tronsmart T7 jest doskonałym partnerem na każde wyjście na świeże powietrze. Głośnik posiada personalizowane podświetlenie, które pulsuje i migocze w rytm muzyki. Podkręć atmosferę, gdy organizujesz przyjęcie lub zapraszasz do siebie gości.

Jeśli chodzi o jakość dźwięku, urządzenie zapewnia wszechstronny dźwięk stereo dzięki potężnemu modułowi niskotonowemu w połączeniu z przylegającymi głośnikami wysokotonowymi. Dzięki opatentowanej technologii Tronsmart SoundPulse, głośnik zapewnia potężne basy mimo kompaktowych rozmiarów.

Tronsmart T7 - nowy głośnik Bluetooth

Tronsmart T7 – głośnik Bluetooth

Podkreślając swoje zaangażowanie w jakość muzyki, Tronsmart wprowadził aplikację, która pozwala personalizować tryby korektora graficznego jednym dotknięciem. Pozwala to na elastyczne dostosowanie trybów korekty dźwięku do własnych gustów muzycznych. Dzięki trybowi parowania stereo można uzyskać wyjątkowy i jeszcze klarowniejszy dźwięk stereo.

T7 odziedziczył cylindryczny kształt T6, dzięki czemu jest równie wygodny w użytkowaniu i transporcie. Teraz głośnik do użytku na zewnątrz Tronsmart T7 pozwala na jeszcze więcej. Klasa odporności IPX7 daje możliwość podróżowania bez obaw o to, że przygodę zrujnuje nam zła pogoda. Pojemna bateria pozwala nawet na 12 godzin ciągłego odtwarzania muzyki na jednym ładowaniu. Niezależnie od tego czy jeździsz rowerem, wędrujesz, czy rozbijasz namiot, T7 doskonale sobie poradzi.

Źródło: Tronsmart / Publikacja sponsorowana

#PostSponsorowany

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: