Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier – inteligentny nawilżacz powietrza

Jeden z najpopularniejszych nawilżaczy powietrza. Nowoczesny, inteligentny i ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier zadba o to, by wilgotność powietrza w mieszkaniu zapewniała jak największy komfort.

Wszyscy uwielbiają spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi na świeżym powietrzu. Niezależnie od tego, czy preferujesz spacery, czy leżenie na plaży, czas spędzony na zewnątrz nigdy nie jest stracony. A co z muzyką? Może warto wziąć ze sobą przenośny bezprzewodowy głośnik? Ale czy taki głośnik sprawdzi się podczas spotkań na świeżym powietrzu? Właśnie po to wprowadzamy T7.

Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier – inteligentny nawilżacz powietrza

Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier to ultradźwiękowy nawilżacz powietrza. Jest urządzeniem, które przede wszystkim zadba o należyty poziom wilgotności w Twoim otoczeniu. To jednak nie wszystko – sterylizuje on również powietrze w celu wyeliminowania drobnoustrojów.

Efektywne nawilżanie powietrza

Nowy nawilżacz powietrza Xiaomi jest wyposażony w system skraplania wody o wysokiej częstotliwości. Dodatkowo, Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier posiada rdzeń wykonany z ceramiki. To wszystko zapewnia nam doskonałe efekty pracy, które na pewno odczujemy w naszym domu.

Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier - inteligentny nawilżacz powietrza

Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier – inteligentny nawilżacz powietrza

Długi czas pracy dzięki dużemu zbiornikowi

Nawilżacz powietrza Mi Smart Antibacterial Humidifier posiada 4.5-litrowy zbiornik wodny. Uzupełnianie go nie mogło być prostsze, ponieważ wlewamy wodę bezpośrednio od góry, do urządzenia. Duży zbiornik przekłada się na długi czas pracy, nawet do 15 godzin bez potrzeby dolewania wody.

Prosta obsługa i kontrola za pomocą aplikacji

Nawilżaczem Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier można zarządzać na dwa sposoby – tradycyjnie, poprzez naciskanie przycisku na obudowie lub zdalnie, przez darmową aplikacja na smartfony Mi Home. Aplikacja pozwala na automatyzację i zdalne sterowanie nawilżaczem i innymi produktami Mi Smart z każdego miejsca na świecie.

Wygoda użytkowania

Nawilżacz powietrza Mi Smart Antibacterial Humidifier jest kompaktowy – jego wymiary to 19x19x35,3 cm, a waży przy tym tylko 1.9 kg. Dzięki małemu rozmiarowi można go ustawić niemal wszędzie i z łatwością przenosić. Opatentowany zawór wodny zapewnia bardzo cichą pracę nawilżacza – przy najmocniejszym trybie poziom natężenia dźwięku nie przekracza 38 dB. Dodatkowo, urządzenie posiada tryb ultracichy, który idealnie sprawdzi się w nocy.

Odpowiednie zabezpieczenia

Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier posiada czujniki, które automatycznie wykrywają zdejmowanie górnej pokrywy ze zbiornikiem na wodę. Zatrzymują wtedy pracę urządzenia a przemyślana konstrukcja pojemnika zapobiega wyciekaniu wody.

Źródło: Publikacja sponsorowana

#PostSponsorowany

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: