Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Black – słuchawki bezprzewodowe

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Black – słuchawki bezprzewodowe w bardzo dobrej cenie. Niesamowity dźwięk na wyciągnięcie ręki. Dwukrotnie dotknij, przytrzymaj lub skorzystaj z jednej z innych funkcji dotykowych, aby przełączać się między trybami – prosto, wygodnie i wydajnie.

Wejdź w świat komfortu bezprzewodowych słuchawek z Xiaomi Redmi Buds 3 Lite. Najnowsze Bluetooth 5.2 zapewnia stabilne połączenie, a sterowanie gestami usprawni manipulowanie odtwarzaniem. Zaraz po wyjęciu z etui słuchawki automatycznie połączą się z Twoim telefonem.

Dokanałowe słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Black

Nowoczesne, bezprzewodowe i kolorowe słuchawki Xiaomi Redmi Buds 3 Lite w kolorze czarnym, które można obsługiwać gestami.

 • Czas działania – do 18h (z ładowaniem przez etui)\
 • Czas ładowania – Futerał: 150 min, Słuchawki: 60 min
 • Łączność – Bluetooth 5.2
 • Pasmo przenoszenia – 20 – 20 000 Hz
 • Impedancja – 32 Ω
 • Wyjścia / wejścia – USB-C
 • Funkcje – Automatyczne włączanie i parowanie, Możliwość korzystania z jednej słuchawki, Redukcja szumów, Sterowanie dotykowe
 • Dodatkowe informacje – Wodoszczelność IP54
 • Kolor obudowy – Czarny
 • Waga – 4.2 g (słuchawka), 55 g (zestaw)
 • Zawartość zestawu: 2 zaczepy na słuchawki, 3 nakładki sylikonowe, Etui ładujące, Instrukcja obsługi, Słuchawki bezprzewodow
Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Black - słuchawki bezprzewodowe

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Black

Tanie słuchawki oferujące przyzwoitą jakość audio w bardzo dobrej cenie.

Wygoda, której potrzebujesz

Słuchawki prawdziwie bezprzewodowe (zwane też TWS), to kompletnie nowe podejście do osobistego sprzętu audio. Słuchawki Bluetooth Redmi Buds 3 Lite dają Ci dostęp do takiego komfortu, jakiego potrzebujesz i to bez obciążenia w postaci zbędnych przewodów.

Redmi Buds 3 Lite – zabierz je ze sobą!

Redmi Buds 3 Lite są dostosowane do tego, aby przechowywać je w dedykowanym etui, w którym to też się ładują. Pudełko jest wytrzymałe i solidne, co pozwala Ci zabrać słuchawki zawsze ze sobą!

Ergonomiczny kształt i tryb niskiego opóźnienia

Słuchawki Xiaomi Redmi cechują się ergonomicznym kształtem dopasowanym do ucha. To sprawia, że o wiele pewniej leżą one w uszach, a Ty czujesz się bardziej komfortowo. Tryb niskiego opóźnienia zredukuje spóźnienie pomiędzy obrazem a dźwiękiem, dzięki czemu Buds 3 Lite będą idealne do mobilnego grania.

Aż 5 godzin pracy na jednym ładowaniu!

Słuchawki pozwalają nawet na 5 godzin słuchania muzyki na jednym ładowaniu. W razie potrzeby, etui podładuje baterie i wydłuży ten czas do aż 18 godzin. To sprawia, że spokojnie możesz zapomnieć o ładowarce. A nawet jeśli będziesz musiał podłączyć sprzęt do ładowania, to skorzystasz z nowoczesnego i powszechnego złącza USB-C.

Wysoka jakość audio w Redmi Buds 3 Lite

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite to również 6-milimetrowe przetworniki precyzyjnie dostrojone w Xiaomi Sound Lab. Dzięki temu słuchawki grają niezwykle dobrze, a Ty na nowo odkryjesz swoją ulubioną muzykę.

Zabierz je na siłownię!

Najnowsze słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Redmi oferują wodoodporność zgodną z certyfikatem IP54. To sprawia, że bez żadnych problemów możesz z nich korzystać podczas ćwiczeń na siłowni lub kiedy biegasz w parku.

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: