ASUS – debiut najlżejszego na świecie 14-calowego laptopa biznesowego

ASUS prezentuje serię produktów biznesowych Expert 2022 – debiut najlżejszego na świecie 14-calowego laptopa biznesowego. Kompleksowe nowe portfolio biznesowe obejmuje laptopy ExpertBook, komputery stacjonarne ExpertCenter, mini komputery PC, stacje robocze i komputery AiO

ASUS, światowy lider technologiczny, tworzący nowe technologie na miarę przyszłości, zaprezentował serię Expert 2022, szeroką gamę produktów biznesowych, które zapewniają najwyższą niezawodność, elastyczność i bezpieczeństwo klasy korporacyjnej.

Kompleksowa oferta obejmuje nowy ExpertBook B9 (B9400CBA) – najlżejszy na świecie 14-calowy laptop biznesowy1,ExpertBook B7 Flip (B7402FBA) – najnowszy 14-calowy konwertowalny laptop 5G  oraz ExpertBook B3 Detachable (B3000) –  pierwszy odłączany notebook Expert, który może być używany zarówno w orientacji poziomej jak i pionowej. Nowe flagowe laptopy ExpertBook, konfigurowalne komputery stacjonarne ExpertCenter, komputery mini, stacje robocze i komputery all-in-one (AiO) oferują produktywność w eleganckich i smukłych obudowach, zapewniając wysoką wydajność i trwałość potrzebną w każdym miejscu pracy – czy to w sali konferencyjnej, biurze, klasie, podróży, handlu detalicznym czy opiece zdrowotnej.

Miejsce wykonywania naszej pracy przeszło zmiany i to właściciele firm, kadra kierownicza, nauczyciele, sprzedawcy detaliczni i inni pracownicy decydują o jego przyszłości. Ci użytkownicy tworzą nową przyszłość pracy i potrzebują narzędzi, które działają niewidocznie, niezawodnie i bezproblemowo – dzień po dniu. ASUS jest znany z innowacji w zakresie wysoce niezawodnych i trwałych urządzeń na rynku konsumenckim i gamingowym. Teraz, dzięki portfolio serii Expert, ustanawiamy nowy standard dla komercyjnego rynku komputerów PC, aby umożliwić firmom zdefiniowanie nowego stylu pracy – z wysoką wydajnością, najwyższej jakości kunsztem, trwałością i narzędziami klasy korporacyjnej.

ASUS - debiut najlżejszego na świecie 14-calowego laptopa biznesowego

ExpertBook B9: Najlżejszy na świecie 14-calowy laptop biznesowy

ExpertBook B9 (B9400CBA) to ultraprzenośne urządzenie o dużej mocy, które nie rezygnuje z jakości i wydajności na rzecz rozmiaru, umożliwiając mobilną i niezakłóconą pracę bez większego wysiłku. Lekka obudowa ze stopu magnezu waży zaledwie 880g2, a najwyższej jakości kuta magnezowo-litowa pokrywa i wzmocniona konstrukcja przeszła wojskowe standardy wytrzymałości i rygorystyczne testy jakościowe firmy ASUS.

Pomimo smukłej konstrukcji, ExpertBook B9 zapewnia do 16 godzin pracy na baterii3 i oferuje wysoką wydajność obliczeniową, która pozwoli kadrze kierowniczej, pracownikom hybrydowym, podróżującym i innym użytkownikom biznesowym sprostać wszelkim codziennym wymaganiom w zmieniającym się obecnie miejscu pracy. Laptop posiada certyfikat EPEAT Gold oraz opakowanie zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.

ExpertBook B7 Flip: Najnowszy 14-calowy konwertowalny ExpertBook z 5G

ExpertBook B7 Flip: Najnowszy 14-calowy konwertowalny ExpertBook z 5G

ExpertBook B7 Flip (B7402FBA) to najlepsze narzędzie do mobilnej i elastycznej pracy, z wyjątkową wydajnością i obsługą Intel vPro®. Dzięki nawet 11 godzinom pracy na baterii i opcjonalnemu 5G, ExpertBook B7 Flip umożliwia firmom pracę w dowolnym miejscu i w dowolny sposób dzięki szybkiej, osobistej i zabezpieczonej sieci bezprzewodowej – redukując tym samym możliwe przerwy w dostępie do Internetu oraz eliminując ryzyko związane z korzystaniem z publicznych sieci Wi-Fi.

ExpertBook B7 Flip ma konstrukcję ze stopu magnezu i aluminium, która jest lekka i smukła, a jednocześnie wytrzymała. Zawias ErgoLift umożliwia obracanie urządzenia o 360°, dzięki czemu można go używać w tradycyjnej konfiguracji laptopa, tabletu lub w dowolnej innej formie. Zawias został przetestowany na ponad 30000 cykli otwarcia/zamknięcia.

Laptop wyposażony jest w ekran dotykowy 16:10, magnetyczny rysik ASUS, klawiaturę numeryczną wbudowaną w gładzik – ASUS NumberPad, logowanie biometryczne obejmujące rozpoznawanie twarzy i czujnik linii papilarnych, tryb ASUS PrivateView – który wygasza ekran pod kątem 45° – a także wszechstronne porty wejścia/wyjścia, w tym obsługę do trzech zewnętrznych wyświetlaczy.

ExpertBook B3 Detachable: Pierwszy odłączany ExpertBook z podstawką umożliwiającą pracę w dwóch pozycjach

ExpertBook B3 Detachable: Pierwszy odłączany ExpertBook z podstawką umożliwiającą pracę w dwóch pozycjach

ExpertBook B3 Detachable (B3000) to jeden z najbardziej elastycznych laptopów na rynku, którego bateria wystarcza nawet na 21 godzin nieprzerwanej pracy. Dwukierunkowa konstrukcja z podstawą ExpertStand z tkaniny oraz szybko podłączana i odłączana klawiatura ExpertBoard dostosowują się do każdej pracy, z dowolnego miejsca, umożliwiając użytkownikom zmianę konfiguracji z poziomej na pionową w ciągu kilku sekund oraz z trybu tabletu na laptopa.

ExpertBook B3 Detachable to pierwszy laptop z systemem Windows wyposażony w platformę Qualcomm® Snapdragon™ 7c Gen 2 z szybko ładującym się, wbudowanym rysikiem4. Na potrzeby wideokonferencji ExpertBook B3 Detachable wyposażono w technologię ASUS Two-Way AI Noise-Cancelation, przednią kamerę 5 MP z innowacyjną technologią trójwymiarowej redukcji szumów (3DNR) oraz kamerę 13 MP, która eliminuje do 94% przypadkowych szumów, które w naturalny sposób wpływają na pracę każdej kamery – zwłaszcza w warunkach słabego oświetlenia.

Oprócz laptopów ExpertBook i komputerów stacjonarnych ExpertCenter, komputerów mini, stacji roboczych AiO, seria ASUS Expert zawiera akcesoria, które umożliwiają dowolną konfigurację sprzętu do pracy hybrydowej lub zdalnej, takie jak: ASUS SimPro Dock 2, ASUS Webcam Monitor, ASUS Ultra Mini Universal Adapter i inne. Oferta obejmuje trzyletnią gwarancję  na produkt, a użytkownicy mogą zdecydować się na rozszerzenie ASUS Premium Care5 w przypadku dalszej ochrony.

Zalety serii ASUS Expert

Każda firma ma inne potrzeby i każda wytycza swoją własną ścieżkę przepływu pracy. Laptopy ExpertBook, komputery stacjonarne ExpertCenter, minikomputery, stacje robocze i ExpertCenter AiO wspierają przyszłość pracy dzięki niezawodnym, trwałym konstrukcjom, które oferują wysoką wydajność obliczeniową zapewnioną przez procesory Intel® Core™ i7 12. generacji, obsługę Intel vPro®, bezpieczeństwo i funkcje współpracy dla przedsiębiorstw, certyfikat EPEAT i Energy Star, dwukierunkową redukcję szumów ASUS AI dla czystej komunikacji głosowej, fizyczne osłony prywatności kamery internetowej oraz obsługę najnowszej łączności Intel WiFi 6E, podnoszącej poziom jakości wideokonferencji. Wszechstronne portfolio Expert zapewnia małym firmom, nauczycielom i użytkownikom korporacyjnym wsparcie w ich codziennej, pełnej wyzwań pracy.

Trwałość i niezawodność

Trwałość i niezawodność: Produkty z serii Expert zostały zaprojektowane z myślą o najwyższej niezawodności, solidnym rzemiośle, wzmocnionej konstrukcji i trwałych materiałach, dzięki czemu przewyższają zarówno rygorystyczne testy wytrzymałościowe firmy ASUS, jak i amerykańskie standardy wojskowe MIL-STD 810H, wytrzymując całe godziny i dni ciągłego użytkowania.

Solidne zabezpieczenia klasy korporacyjnej wspierają bezproblemową pracę i chronią bezcenne dane oraz pracę użytkowników, dzięki zabezpieczeniu TPM 2.0, gniazdu Kensington Lock, fizycznej osłonie kamery internetowej i wielu innym funkcjom.

Elastyczność i sprawność

Elastyczność i sprawność: Seria Expert obejmuje konfigurowalne laptopy, komputery stacjonarne, stacje robocze i komputery AiO, zapewniając firmom trwałość, moc obliczeniową i niezawodność, których potrzebują do nieprzerwanej codziennej pracy, współpracy zespołowej i wszelkich przyszłych zadań. W przypadku powrotu do biura stacjonarnego lub biura domowego firmy mogą wybierać spośród szerokiej gamy laptopów ExpertBook i komputerów stacjonarnych ExpertCenter, stacji roboczych, minikomputerów PC lub komputerów AiO, a także wyposażyć swój zespół w laptopy ExpertBook B9, ExpertBook B7 Flip lub odłączane ExpertBook B3, które zapewniają mobilność i pracę hybrydową.

Łatwość zarządzania: Narzędzia do zdalnego zarządzania, takie jak ASUS Control Center6, procesory Intel vPro® i aplikacja MyASUS sprawiają, że seria Expert jest łatwa w zarządzaniu i utrzymaniu dla wszystkich pracowników, niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

1 Stan na 7 stycznia 2022 r., na podstawie wewnętrznej analizy rynku ASUS porównującej rozmiar i wagę ExpertBook B9 z konkurencyjnymi produktami od dostawców, w tym LG, HP, Dell i Lenovo. Rzeczywista waga może się różnić w zależności od specyfikacji.
2 W przypadku modelu ExpertBook B9 z baterią 33Wh
3 W przypadku modelu ExpertBook B9 z baterią 66Wh
4 Stan na 17 listopada 2021 roku, na podstawie wewnętrznych analiz rynkowych firmy ASUS, porównujących ExpertBook B3 Detachable z konkurencyjnymi produktami firm takich jak Microsoft, HP, Apple, Lenovo i Chuwi, ASUS ExpertBook B3 Detachable jest pierwszym laptopem z wbudowanym rysikiem, napędzanym przez platformę Snapdragon 7c Gen 2 i wyposażonym w preinstalowany system operacyjny Windows.
Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)
5 ASUS Premium Care można kupić i aktywować tylko w kraju, w którym pierwotnie zakupiono nowy produkt ASUS. Usługi mogą się różnić w zależności od regionu, w którym się znajdujesz.
6 ASUS Control Center jest opcjonalne i jego dostępność zależy od kraju. Szczegółowe informacje można uzyskać u lokalnego sprzedawcy produktów firmy ASUS.

Źródło: Publikacja sponsorowana

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: