Co ludzie sukcesu robią przed śniadaniem – Laura Vanderkam

Praca zawodowa, życie codzienne, weekendy – czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, ile czasu przecieka Ci przez palce, ile godzin i dni marnujesz na bezużyteczne, nudne, frustrujące zajęcia, ile szans bezpowrotnie w ten sposób odrzucasz?

Dlaczego nigdy nie udaje Ci się wykroić wolnej chwili na poczytanie ulubionej książki, naukę języka czy wyjazd w Himalaje? I co robią inni, którym jakoś się to udaje? Wierz lub nie, ale oni mają dokładnie tyle samo czasu co Ty, równie skomplikowaną sytuację rodzinną, zawodową i towarzyską – tylko są znacznie lepiej zorganizowani.

  • Co ludzie sukcesu robią przed śniadaniem?
  • Co ludzie sukcesu robią w weekend?
  • Co ludzie sukcesu robią w pracy?
Co ludzie sukcesu robią przed śniadaniem - Laura Vanderkam

Co ludzie sukcesu robią przed śniadaniem – Laura Vanderkam

Jeśli czujesz, że masz już dość nerwowych poranków, spóźnionych terminów, atmosfery wiecznego pośpiechu i bezproduktywnej pracy, sięgnij po tę książkę. Znajdziesz tu trzy krótkie poradniki, które odmieniły już życie tysięcy ludzi. Ich autorka pokaże Ci, jak po mistrzowsku wykorzystać poranki, osiągnąć maksimum produktywności w pracy i spędzić weekend tak, by czuć się naprawdę fantastycznie.

Na potrzeby książki Laura Vanderkam przeprowadziła wywiady z najróżniejszymi ludźmi sukcesu: dyrektorami, artystami, ludźmi wolnych zawodów, a także przekopała się przez mnóstwo badań dotyczących zarządzania czasem. Podpowie Ci, jak zmienić zgubne nawyki, rozbawi Cię i skłoni do myślenia.

Wydawnictwo: Onepress
Autor: Laura Vanderkam

Znaleźliśmy najlepszą cenę książki:

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: