Lata dziewięćdziesiąte. Do redakcji lokalnej gazety wpada wzburzony mężczyzna i żąda od jednej z dziennikarek, aby skontaktowała go z Agatą Szklarską – Miss Polski, która po latach spędzonych za oceanem wróciła właśnie do kraju. Darek koniecznie musi się z nią spotkać. Już od dawna czekał na dobrą okazję, żeby powiedzieć jej coś bardzo ważnego. Teraz wreszcie nadszedł odpowiedni moment…

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami powieść o fascynacji, która przerodziła się w obsesję i zakończyła zbrodnią, niszcząc na zawsze życie wielu osób.

Nowa książka autorki bestsellerowych powieści, m.in. opartych na faktach „Małych zbrodni” i „Mocnej więzi”!

Wciągająca i przerażająca. Po tej lekturze słowo „miłość” nabiera nowego znaczenia. Życie napisało nieprawdopodobną historię. Magdalena Majcher wybornie przelała ją na papier. Polecam!
Max Czornyj

Finalistka - Magdalena Majcher

Finalistka – Magdalena Majcher

„Finalistka” to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami powieść o fascynacji, która przerodziła się w obsesję. O pięknie, które stało się przekleństwem. Oraz o szokującej zbrodni, która na zawsze zniszczyła życie wielu osób.

Magdalena Majcher – autorka poczytnych powieści z rozbudowanym tłem społecznym. Zaczęła pisać po urodzeniu drugiego dziecka, udowadniając sobie i innym, że macierzyństwo nie przeszkadza w samorealizacji i spełnianiu marzeń.

Debiutowała w 2016 roku. Dotychczas wydała ponad dwadzieścia książek, między innymi cykl „Wszystkie pory uczuć” oraz „Sagę nadmorską” (Wydawnictwo Pascal).

Wyjątkową popularnością cieszy się jej ostatnia powieść „Najgorszy dom” (W.A.B. 2022), a także oparte na prawdziwych historiach: „Mocna więź” (W.A.B. 2021), „Obca kobieta” (W.A.B. 2021) i „Małe zbrodnie” (W.A.B. 2022).

Wydawnictwo: W.A.B.

Autor: Magdalena Majcher

Znaleźliśmy najlepszą cenę książki:

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: