Garmin – nowe stylowe smartwatche i czujnik tętna dla kobiet

Garmin przedstawia nową odsłonę stylowych smartwatchy z serii Lily 2. Najważniejsze informacje o zdrowiu i kondycji oraz przydatne funkcje smart, które pomogą wyglądać i czuć się dobrze przez cały czas.

Garmin zaprezentował najnowszą edycję serii Lily® 2

Wyjątkowych, stylowych smartwatchy z nowymi funkcjami smart, a także do monitorowania zdrowia i kondycji. Mają elegancki, odświeżony design, metalowe koperty i dyskretnie ukryty pod wzorzystą soczewką dotykowy ekran. Smartwatche dostępne są w dwóch wariantach – Lily 2 i Lily 2 Classic – a każda z czterech wersji kolorystycznych ma inny ozdobny motyw na tarczy. Dzięki baterii, która działa do 5 dni w trybie smartwatcha, użytkowniczki mogą bez ograniczeń korzystać z nowych funkcji, takich jak ocena jakości snu, monitorowanie zajęć tanecznych i płatności zbliżeniowe Garmin Pay™.

„Seria Lily wyróżnia się subtelnymi detalami oraz biżuteryjnym charakterem – w najnowszej odsłonie wprowadziliśmy jeszcze więcej funkcji smart i parametrów do monitorowania zdrowia. Smartwatche z serii Lily 2 uzupełnią stylizację w ciągu dnia i na wieczorne wyjścia, ale zapewniają też łączność i funkcjonalność z zakresu rejestrowania samopoczucia stworzoną z myślą o każdym stylu życia. – mówi Susan Lyman, wiceprezes Garmin ds. marketingu konsumenckiego

Stylowy design i mała konstrukcja

Seria Lily 2 doskonale łączy klasyczny styl z nowoczesną technologią. Konstrukcję zegarka tworzą metalowa koperta, połyskujący bezel oraz tarcza z ozdobnym wzorem, którą po jednym kliknięciu lub przekręceniu nadgarstka rozświetla dyskretny ekran dotykowy. Stonowane połączenia kolorystyczne takie jak Cream Gold z paskiem w kolorze Coconut oraz Dark Bronze z paskiem w kolorze Mulberry można modyfikować w zależności od nastroju dzięki szerokiej ofercie dodatkowych, łatwych do wymiany pasków ze skóry, silikony lub nylonu. Korzystając z opcji Twój zegarek na Twoich zasadach na stronie garmin.com można także skomponować swoją własną wersję kolorystyczną.

Funkcje, które pokochasz

 • Body Battery™: Monitoruje poziom energii w ciągu dnia, aby pomóc znaleźć najlepszy czas na aktywność i odpoczynek.
 • Ocena jakości snu: ułatwia utrzymanie zdrowego stylu życia. Parametr wykorzystuje dane o czasie trwania poszczególnych faz snu, tętna1, stresu, saturacji2 i oddechu.
 • Monitorowanie kondycji: rejestruje m.in kroki, spalone kalorie, minuty intensywnej aktywności.
 • Aplikacje sportowe: dostosowane do różnorodnych aktywności, takich jak kardio, joga, treningu siłowy i nie tylko. Wsród nowości są profile dedykowane zajęciom łączących fitness z tańcem – w tym Zumba®, Afrobeat, Bollywood, EDM i hip-hop.
 • Połączony GPS: Po połączeniu ze smartfonem, smartwatch korzysta z danych GPS do dokładniejszego monitorowania biegania, spacerów i jazdy na rowerze.
 • Alerty ruchu: Przypomnienia o potrzebnym rozruchu wraz z sugestiami ćwiczeń takimi jak skręty szyi, skłony boczne, przysiady i inne.
 • Garmin Pay: Łatwe i szybkie płatności zbliżeniowe dostępne dla klientów większości banków (wyłącznie w wersji Lily 2 Classic).

Z myślą o zdrowym stylu życia

Smartwatche z serii Lily 2 na bieżąco monitorują parametry kluczowe do właściwej oceny zdrowia i umożliwiają całodobowe rejestrowanie tętna, oddechu, saturacji oraz poziomu stresu. Po przebudzeniu funkcja porannego raportu prezentuje pigułkę informacji, która uwzględnia ocenę jakości snu, zdarzenia zaplanowane w kalendarzu, prognozę pogody i inne, możliwe do samodzielnego zdefiniowania informacje. W stresujących momentach przydadzą się aplikacje do medytacji oraz ćwiczeń oddechowych, która poprowadzą użytkownika przez praktyki, które pomogą zredukować napięcie oraz poprawić koncentrację. Lily 2 ma także funkcje dedykowane kobietom, umożliwiające rejestrowanie śledzenie cyklu miesiączkowego i ciąży, uzupełnione o dodatkowe, dostosowane do aktualnej sytuacji informacje na temat ćwiczeń oraz odżywiania.

Zawsze na czasie

Smartwatche z serii Lily 2 są kompatybilne z telefonami Apple® oraz Android™, co ułatwia pozostawanie na bieżąco dzięki podglądowi wiadomości mailowych, tekstowych oraz bieżących powiadomień bezpośrednio na zegarku. Po sparowaniu z telefonem z aplikacją Garmin Connect, można także skorzystać z funkcji bezpieczeństwa i śledzenia – w przypadku wykrycia incydentu, do wybranych kontaktów alarmowych zostanie wysłana automatyczna wiadomość zawierająca imię i nazwisko użytkownika oraz lokalizację3. W aplikacji dostępne są także wszystkie dane dotyczące zdrowia i kondycji rejestrowane przez zegarek, a użytkownicy mogą udostępniać swoje aktywności znajomym lub brać udział w dostępnych wyzwaniach – a wszystko to za darmo.
Seria Lily 2 została zaprezentowana podczas targów CES 2024. Sugerowana cena detaliczna Lily 2 wynosi 279,99€ oraz 349,99€ w wersji Lily 2 Classic.

1Dokładność rejestrowania aktywności
2To nie jest wyrób medyczny i nie jest przeznaczony do stosowania w diagnostyce lub monitorowaniu jakiegokolwiek stanu chorobowego; zobacz Garmin.com/ataccuracy. Pulse Ox nie jest dostępny we wszystkich krajach.
3 Po sparowaniu z kompatybilnym smartfonem; sprawdź Garmin.com/ble. Wymagania i ograniczenia dotyczące funkcji bezpieczeństwa i śledzenia można znaleźć na stronie Garmin.com/safety

Garmin przedstawia czujnik tętna dla kobiet – HRM-Fit

Zaprojektowany z myślą o doskonałym dopasowaniu i wydajności – pierwszy w swoim rodzaju czujnik tętna, który można przypiąć do sportowych topów różnych marek.

Marka Garmin zaprezentowała dziś HRM-Fit™, czujnik tętna stworzony z myślą o kobietach. Urządzenie ma specjalne zatrzaski, którymi przypina się do stanika sportowego o średnim lub wysokim poziomie wsparcia. To rozwiązanie zwiększa wygodę podczas korzystania z czujnika tętna bez kompromisów w zakresie doskonałego pomiaru pracy serca i danych treningowych. HRM-Fit dostosowany jest do zróżnicowanych aktywności takich jak bieganie, jazda na rowerze (na zewnątrz i w pomieszczeniach), trening siłowy, HIIT i wiele więcej.

„HRM-Fit to narzędzie treningowe, które stworzyliśmy z myślą o komforcie naszych klientek. Niezależnie od tego, czy idziesz pobiegać, czy intensywnie ćwiczysz na sali treningowej, łatwy do przypięcia czujnik tętna dokładnie monitoruje sposób, w jaki się poruszasz i mierzy parametry, które pomogą lepiej poznać swój organizm.” – mówi Susan Lyman, wiceprezes firmy Garmin ds. globalnego marketingu konsumenckiego

Idealnie dopasowany

HRM-Fit powstał z myślą o swobodzie. Zamocowanie do stanika o średnim lub wysokim poziomie wsparcia zmniejsza przesuwanie się czujnika i znacząco zwiększa wygodę podczas używania. Wśród marek, które produkują sportowe topy kompatybilne z HRM-Fit znajdują między innymi: adidas®, Athleta, NOBULL i Under Armour®.

Doskonale wydajny

Dzięki rozszerzonej funkcjonalności, czujnik tętna HRM-Fit pomaga użytkowniczkom przekraczać własne granice. Wśród nich warto wyróżnić:

 • Łączność: Dane transmitowane przez czujnik tętna HRM-Fit są wyświetlane w czasie rzeczywistym na kompatybilnych smartwatchach Garmin, komputerach rowerowych Edge®, kompatybilnych urządzeniach fitness oraz przez aplikacje, w tym Tacx Training™
 • Różnorodne aktywności: Wygodny pas tętna zapewnia dokładne monitorowanie dla różnych aktywności, w tym biegania, jazdy na rowerze w pomieszczeniach i na świeżym powietrzu, treningu siłowego, HIIT, zajęć fitness i innych. W przypadku aktywności wykonywanych poza zasięgiem kompatybilnego smartwatcha1 dane zostaną zapisane w urządzeniu oraz zsynchronizowane po połączeniu z zegarkiem.
 • Bieganie w pomieszczeniach: Umożliwia pomiar tempa i dystansu pokonywanego w hali lub na bieżni mechanicznej.
 • Pomiar aktywności: HRM-Fit może także zarejestrować całodzienną aktywność wtedy, gdy użytkowniczka nie ma na sobie smartwatcha. Zapisze kroki, spalone kalore, minuty intensywnej aktywności i tętno. Dane zostaną zaktualizowane w urządzeniu po synchronizacji z aplikacją Garmin Connect™ na telefonie.
 • Dynamika biegu: Rejestruje dynamikę biegu, taką jak oscylacja pionowa, czas kontaktu z podłożem, długość kroku, odchylenie w pionie i inne, aby pomóc w pracy nad techniką biegową (wymaga kompatybilnego urządzenia Garmin).

HRM-Fit działa nawet rok bez potrzeby wymiany baterii i jest dostępny od dziś w sugerowanej cenie detalicznej €159.99.

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: