Garmin prezentuje kolekcję MARQ Carbon: Nowoczesne zegarki narzędziowe wykonane z włókna węglowego

Garmin zaprezentował kolekcję MARQ® Carbon, trzy luksusowe, nowoczesne zegarki narzędziowe, z których każdy wykonany jest ze 130 warstw włókna węglowego Fused Carbon Fiber™. Kolekcja MARQ Carbon – składająca się z modeli MARQ Athlete, MARQ Golfer i MARQ Commander – wyposażona jest w doskonały ekran dotykowy AMOLED i kopułowe szafirowe szkiełko. Dzięki unikalnym funkcjom dla każdego zegarka, do 16 dni pracy na baterii i fachowo wykonanym materiałom, każdy nowy zegarek narzędziowy został zaprojektowany z myślą o każdej z życiowych przygód.

Od lat nazwa MARQ jest synonimem wyrafinowanych projektów i wyrafinowanego stylu, a my cieszymy się, że możemy kontynuować to dziedzictwo dzięki kolekcji MARQ Carbon. Kolekcja ta nie tylko oferuje najwyższej jakości design dzięki luksusowej obudowie z włókna węglowego, ale także integruje autentyczny zestaw funkcji, funkcjonalność smartwatcha i wiele więcej w naprawdę jedynym w swoim rodzaju zegarku narzędziowym, który pomaga ludziom realizować swoje pasje„. – Dan Bartel, wiceprezes Garmin ds. globalnej sprzedaży konsumenckiej

Szczyt designu

Kolekcja MARQ Carbon podkreśla pasję firmy Garmin do wyjątkowego wzornictwa, wprowadzając do branży unikalny materiał: Fused Carbon Fiber. Każdy zegarek ma 46-milimetrową kopertę i bezel wykonany ze 130 warstw stopionego włókna węglowego, dzięki czemu jest to najlżejsza jak dotąd kolekcja MARQ. Aby stworzyć korpus zegarka, każda pojedyncza warstwa węgla jest obracana pod unikalnym kątem, aby zwiększyć wytrzymałość początkowego bloku. Blok ten jest następnie poddawany kombinacji ciepła i ciśnienia, aby dopasować się do kształtu obudowy zegarka. Kilkugodzinna obróbka precyzyjnymi diamentowymi narzędziami tnącymi skutkuje niezwykłą powierzchnią z pięknym spiralnym wzorem, który jest jednocześnie wytrzymały i lekki.

Łącząc luksus z wydajnością, wysokiej jakości bransolety i paski – wykonane z perforowanej skóry FKM, nylonu o żakardowym splocie lub silikonu – są używane w całej kolekcji MARQ Carbon i są starannie zaprojektowane z myślą o każdym użytkowniku. A dzięki nawet 16-dniowej żywotności baterii, każdy nowy zegarek narzędziowy może przeprowadzić użytkowników przez najtrudniejsze przygody. Kiedy nadejdzie czas na naładowanie zegarka, jest to szybkie i łatwe dzięki intuicyjnej ładowarce magnetycznej, która może przywrócić 100% baterii w ciągu godziny.

MARQ Athlete – Carbon Edition

Gotowy na każde wyzwanie, MARQ Athlete – Carbon Edition to najlepszy multisportowy zegarek z najnowocześniejszymi wskaźnikami treningu, wydajności i regeneracji. Oprócz codziennego śledzenia aktywności, użytkownicy mogą podążać za swoimi pasjami dzięki wstępnie załadowanym profilom sportowym do biegania w terenie, pływania, wędrówek, wioślarstwa, wspinaczki halowej i innych, a także łatwym do naśladowania animowanym treningom cardio, siłowym, jogi i pilatesu.

MARQ Athlete - Carbon Edition

MARQ Athlete – Carbon Edition

Zaawansowane wskaźniki, takie jak wynik wytrzymałości i wynik na wzniesieniu, pomagają sportowcom zmierzyć ich ogólną wytrzymałość i zdolność do biegania pod górę, podczas gdy wynik gotowości treningowej analizuje jakość snu, regenerację, obciążenie treningowe i nie tylko, aby pomóc określić, czy jest to dobry dzień na ciężki, czy spokojny1. Co więcej, biegacze mogą przygotować się do następnego dużego wyścigu dzięki funkcjom treningowym premium, takim jak PacePro™, Garmin Coach, codzienne sugerowane treningi, wytrzymałość w czasie rzeczywistym i widget wyścigu.

MARQ Golfer – Carbon Edition

Aby pomóc golfistom przygotować się do najlepszej rundy, MARQ Golfer – Carbon Edition jest fabrycznie załadowany z ponad 43 000 pól golfowych z całego świata. Virtual Caddie zapewnia graczom rekomendację kija w oparciu o wiatr2, wysokość i dane dotyczące zamachu, podczas gdy nowy wykres dyspersji strzałów szybko pokazuje, jakie zagrożenia mogą być w grze w zależności od wyboru kija. Korzystanie z ulepszonej funkcji odległości PlaysLike pozwala golfistom dowiedzieć się, jak daleko naprawdę gra każdy strzał z jardem dostosowanym do zmian wysokości i warunków środowiskowych.

MARQ Golfer - Carbon Edition

MARQ Golfer – Carbon Edition

Wraz z aktywnym członkostwem w aplikacji Garmin Golf™, golfiści mogą zobaczyć kierunek nachylenia greenu na wybranych polach golfowych bezpośrednio z zegarka. Ponadto mapy pól golfowych zawierają teraz różne biomy w zależności od lokalizacji pola i zapewniają dodatkowe szczegóły, takie jak drzewa i ścieżki dla wózków, dzięki czemu golfiści mają krystalicznie czysty obraz każdego dołka.

MARQ Commander – Carbon Edition

Stworzony do każdej misji, MARQ Commander – Carbon Edition ma ukrytą konstrukcję i jest wyposażony w dedykowane funkcje do operacji taktycznych. Zaprojektowany do użytku w dzień lub w nocy, MARQ Commander pozwala użytkownikom przełączać się między widokami za pomocą ekranu, który można odczytać podczas noszenia gogli noktowizyjnych. Tryb Stealth sprawia, że zegarek działa, ale przestaje przechowywać i udostępniać pozycję GPS użytkownika oraz wyłącza łączność bezprzewodową i komunikację. Jeśli bezpieczeństwo stanie się problemem, wyłącznik awaryjny zegarka wyczyści urządzenie z całej pamięci użytkownika.

MARQ Commander - Carbon Edition

MARQ Commander – Carbon Edition

Inne funkcje obejmują format podwójnej pozycji, który jednocześnie wyświetla dwa zestawy układów współrzędnych na jednym ekranie, Jumpmaster, wstępnie załadowaną aktywność taktyczną i przewidywane punkty trasy. W przypadku operacji lotniczych zaawansowane funkcje lotnicze obejmują nawigację bezpośrednią, która pozwala użytkownikom nawigować bezpośrednio do lokalizacji, punktu trasy lub pobliskiego lotniska, a także raporty pogodowe z NEXRAD, METAR i TAF2.

Funkcje premium dla wszystkich

Bez względu na to, dokąd prowadzi kolejna przygoda, kolekcja MARQ Carbon została zaprojektowana z myślą o doskonałej nawigacji, fitnessie i połączonych funkcjach, które pomogą wzbogacić każdy styl życia. Poniższe funkcje są dostępne w każdej edycji kolekcji MARQ Carbon:

  • Nawigacja: Wielozakresowy GPS z technologią SatIQ™, wstępnie załadowane mapy TopoActive i ośrodków narciarskich, nawigacja od punktu do punktu, tryb UltraTrac, Tracback®, ClimbPro™ Ascent Planner i Outdoor Maps+ (wymagana subskrypcja).
  • Zdrowie i kondycja: Poranny raport, wynik snu i zaawansowane monitorowanie snu, całodzienne śledzenie stresu, Pulse Ox, doradca jet lag i monitorowanie energii Body Battery™
  • Połączenia: Inteligentne powiadomienia2, płatności zbliżeniowe Garmin Pay™3, wykrywanie incydentów i pomoc4, LiveTrack, pokładowy magazyn muzyki, sklep Connect IQ™ na urządzeniu

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: