Stało się. Orzeł wylądował, sikorka u płota, pióra zostały rzucone. Teraz wszyscy się dowiedzą, jakie mam chore zainteresowania. Napisałem książkę o ptakach. Jeżeli jesteście zdziwieni, to pomyślcie sobie, jak musiały poczuć się ptaki. Kim do ćwira jest ten palant z lornetką? To akurat nie byłem ja, ale dla ptaków wszyscy wyglądamy tak samo.

Poznajcie „Głupie ptaki Polski” – książkę, o której sam autor pisze, że powstała w wyniku jego własnego uzależnienia. Po jej przeczytaniu wasze życie już nigdy nie będzie takie samo, bo każdy napotkany na waszej drodze ptak będzie kojarzył się z przydomkiem lub charakterystyczną cechą, o której nie sposób zapomnieć po tej lekturze.

Głupie ptaki Polski. Przewodnik świadomego obserwatora - Marek Maruszczak

Głupie ptaki Polski. Przewodnik świadomego obserwatora – Marek Maruszczak

W książce znajdziecie dobre rady, jak przygotować się do obserwacji ptaków tak, żeby nie odmrozić sobie tyłka, nie spaść z mostu i być może zrobić jedno lub dwa zdjęcia, na których faktycznie będzie widać ptaka, a nie tylko pięćdziesiąt odcieni gałęzi. Autor powie wam również, jak dobrać karmnik, gdzie go powiesić i dlaczego ucierpi na tym wasze zdrowie psychiczne.

Czy wiecie, w co się pakujecie?

Premiera „Głupich ptaków Polski” Marka Maruszczaka odbędzie się 19 czerwca 2024.

Wydawnictwo: Znak Koncept

Autor: Marek Maruszczak

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: