Kobiety ubrane w intymność – zmysłowa bielizna

Kobiety ubrane w intymność – Marlena Bielińska, fotografka gwiazd, autorką niezwykle zmysłowej sesji bielizny Obsessive

Sensualne, kobiece i pewne siebie – takie są kobiety Obsessive na najnowszych zdjęciach fotografki o międzynarodowej sławie.

Marlena Bielińska fotografuje najznakomitsze postaci współczesnej polskiej kultury i sztuki. Przed obiektywem jej aparatu pozowały nie tylko polskie gwiazdy, ale też takie sławy jak Adriana Lima czy Kate Winslet. Jest również autorką zjawiskowych sesji modowych.

Od zawsze portret kobiety wiąże się, w mojej percepcji, z jej sensualnością … więc zdjęcia, na których kobiece ciało w naturalny sposób jest „ubrane” w intymność, sprawiają mi olbrzymią przyjemność, jako odbiorcy, a kreowanie takich obrazów jest tego prawdziwą sublimacją – mówi Marlena Bielińska.

Bielizna Obsessive to tekstura materiałów i koronek, jest też subtelna i zmysłowa. Fotografka podkreśla, że uroda zestawów i ich oryginalność bardzo pomogła w wykreowaniu sensualnej narracji sesji.

Bardzo zależało mi na wprowadzeniu elementu świeżości. Zadbałam, by modelki nie były przesadnie wystylizowane, by gesty i narracja były kobiece i bezpretensjonalne – mówi Marlena Bielińska. Ostatnio w kampaniach marek bielizny kobiecej popularny jest wizerunek oscylujący między skrajnościami: nadmiernie seksowny, sztuczny, wręcz prowokacyjny lub przesadnie nowoczesny, gdzie kobiecość zredukowana jest do wypłukanego z krągłości i wyrazu wizerunku enigmatycznej dziewczęcości – opowiada fotografka.

Wyjaśnia też, że modelki miały być bliskie innym kobietom – mieć charakter „dziewczyny
z sąsiedztwa” – ale pewnej siebie, swobodnej w wyrażaniu własnej kobiecości i w pełni ją akceptującej. 

A z czym fotografce kojarzy się moc kobiecości? – Z akceptacją siebie i innych, empatią, otwartym na świat i innych ludzi umysłem, ciepłem i zmysłowością.

O Obsessive
Polska marka od lat produkująca zmysłową bieliznę. Sięgają po nią kobiety niemal na całym świecie. Marka stawia na różnorodność modeli, rozmiarów i rozwiązań. Chce, by w bieliźnie Obsessive WSZYSTKIE kobiety czuły się piękne, by dodawała im siły i pewności siebie.

Źródło: Publikacja sponsorowana

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: