The North Face: kolekcja skiturowa 2023

Wydajność, ochrona i komfort. Wszystko, czego potrzeba na skiturach. Marka The North Face zaprezentowała nową kolekcję Dawn Turn, która została stworzona z myślą o skitouringu. Specjalny system warstw i niezawodne technologie pozwolą jeszcze dłużej cieszyć się aktywnością, zapewniając komfort termiczny, suchość oraz wygodę.

Izolacja typu 50/50 w kurtce Dawn Turn Jacket to połączenie specjalnych przegród wypełnionych syntetycznym ociepleniem oraz wysoce oddychającej tkaniny wierzchniej. Efektem jest wręcz przełomowa warstwa izolacyjna, która z jednej strony zapewni ochronę przed zimnem, a z drugiej pozwoli na wydostawanie się wilgoci na zewnątrz. Wspomniane przegrody są rozmieszczone w równych odstępach, co pozwala na odpowiednią termoregulację i odprowadzanie wilgoci na zewnątrz kurtki.

The North Face: kolekcja skiturowa 2023

Zwycięzca w kategorii innowacji ISPO Awards, kurtka Dawn Turn 50/50 została opisana jako „Idealny towarzysz intensywnych aktywności aerobowych w zimnym i mokrym środowisku, który pomoże efektywnie kontrolować temperaturę i odprowadzanie wilgoci.”

2,5-warstwowa kurtka typu shell DryVent™ to niezawodna warstwa zewnętrzna, która chroni przed śniegiem i wiatrem, z kolei warstwa środkowa Dawn Turn Hybrid Ventrix™ gwarantuje doskonałą oddychalność – niezależnie od tego, czy właśnie atakujemy szczyt, czy też cieszymy się zjazdem w świeżym puchu.

Tkanina Ventrix™ jest starannie dopasowana do ciała oraz wyposażona w perforacje, które otwierają się podczas ruchu, pozwalając na odprowadzanie wilgoci, natomiast podczas odpoczynku zamykają się, aby zatrzymać ciepło.

Każda wykorzystana technologia została precyzyjnie dopracowana, aby zapobiec wychłodzeniu, a także zapewnić niezawodną termoregulację podczas podchodzenia pod górę.

W kolekcji Dawn Turn znalazły się: kurtka shell Dawn Turn 2.5 Cordura®, kurtka z syntetycznym ociepleniem 50/50, warstwa wewnętrzna Hybrid Ventrix, spodnie Hybrid oraz akcesoria. Produkty są dostępne zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet i stanowią niezawodną i trwałą ochronę, która sprawdzi się podczas każdej pogody.

Modele z nowej skiturowej kolekcji kupić można za pośrednictwem strony: www.thenorthface.pl oraz w wybranych sklepach stacjonarnych.

Źródło: The North Face / Publikacja sponsorowana

#PostSponsorowany

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: