Poczuj magię księżyca – Keylah Missen

Czy wiedziałeś, że kwadra przyrostu to najlepszy czas na prośby o powodzenia oraz odprawianie rytuałów płodności? Co daje medytacja podczas pełni księżyca? Jakie przedmioty są nam niezbędne do księżycowych rytuałów? Jaki wpływ światło księżyca wywiera na wszystkie żywe organizmy?

Na te i inne pytania odpowiada Keylah Missen, a także przekazuje wskazówki, jak możemy wykorzystywać moc księżyca poprzez proste zaklęcia i rytuały.

Keylah uczy nas, jak posługiwać się dawnymi rytuałami, na czym polega kąpiel księżycowa oraz jak przygotować się do czerpania z księżycowej mocy. Autorka przybliża nam także różne oblicza i fazy Księżyca oraz to, jak wpływają one na człowieka. To książka nie tylko dla miłośników magii i rytuałów, ale również dla tych, którzy dzięki kontaktowi z naturą chcą zrozumieć otaczający świat i przywrócić swojemu życiu spokój.

Jaki kamień sprawia, że mamy większe powodzenia w pracy i miłości? Jak olej z mandragory wzmacnia działanie magii? Czego potrzebujesz, by bez przeszkód przygotować się do księżycowych praktyk? Książka Keylah Missen bada różne wpływy księżyca na nasze życie, zarówno z naukowego, jak i mistycznego punktu widzenia.

Autorka, która przekonała nas swoim „Sekretnikiem współczesnej czarownicy”, powraca z fascynującym przewodnikiem, aby pokazać nam, jak ukierunkować energię księżyca i sprawić, by jego bóstwa decydowały na naszą korzyść.

Poczuj magię księżyca - Keylah Missen

Poczuj magię księżyca – Keylah Missen

Nieważne, czy miałaś już do czynienia ze światem magii. Ta książka ma za zadanie być prostym, zrozumiałym i praktycznym przewodnikiem, który pozwoli ci poznać energię Księżyca i zacząć się nią posługiwać. Znajdziesz w niej porady i rytuały, dzięki którym z łatwością zrozumiesz i wykorzystasz magię Księżyca.

Keylah Missen – zaczęła wykorzystywać swoją naturalną i uzdrawiającą energię już jako dziecko. Gdy dorosła, praktykowała pod okiem australijskiej wiedźmy, która przekazała jej nauki potężnego wietnamskiego nauczyciela.

Wydawnictwo: Muza

Autor: Keylah Missen

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: