Przemierzaj kilometry i nigdy się nie zatrzymuj z butami VOLO

Sport jest wpisany w DNA marki Diadora i ma dla niej ogromne znaczenie. Z tego powodu regularnie proponuje swoim klientom innowacyjne rozwiązania połączone z najwyższą jakością i wyjątkowym włoskim stylem, dzięki czemu każdy trening łączy w sobie wygodę, bezpieczeństwo i modę.

Najnowsza kolekcja runningowa Diadory składa się z ubrań Be One i butów VOLO. Koszulki, kamizelki, kurtki, spodnie, bermudy i legginsy wykonane z lekkiego, oddychającego materiału nie tylko podkreślają sylwetkę, ale przede wszystkim gwarantują wygodę i komfort podczas każdego rodzaju treningu.

Kolekcja VOLO 2022

W najnowszej kolekcji pojawiła się także kolejna edycja kultowego buta biegowego VOLO, który sprawdzi się zarówno na krótkich i dynamicznych, jak i na długich i spokojnych dystansach. Buty łączą w sobie modne sezonowe kolory i specjalne techniczne materiały, które poprawiają cyrkulację powietrza i przyspieszają odprowadzanie wilgoci.

Ponadto, ich podeszwa zewnętrzna wykonana w technologii DURATECH 5000 zwiększa trwałość gumy i poprawia przyczepność modelu na każdego rodzaju nawierzchni, a możliwość idealnego dopasowania do kształtu stopy, sprawia, że treningi są przyjemne, ale też bezpieczne.

Pierwszy krok w sporcie jest najważniejszy i wie o tym każdy biegacz. To właśnie od niego wszystko się zaczyna i tylko dzięki niemu możemy oderwać się od ziemi – dosłownie i w przenośni.

Przemierzaj kilometry i przełamuj własne ograniczenia z nową kolekcją VOLO od marki Diadora.

Źródło: Publikacja sponsorowana

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: