Lęk, poczucie winy, pesymizm i niskie poczucie własnej wartości można wyleczyć również bez pomocy leków. Książka wybitnego psychiatry Davida D. Burnsa zawiera proste i sprawdzone przez naukę zasady i techniki, które umożliwią sterowanie i kontrolę nad wahaniami nastroju i autodestrukcyjnymi zachowaniami oraz pokażą, jak rozwinąć w sobie pozytywne nastawienie do życia.

Dowiedz się, jak działają nowoczesne i skuteczne metody zmiany nastroju, jak wychodzić z depresji i zmniejszać poziom dojmującego lęku.

Przetestowana klinicznie, niefarmakologiczna terapia depresji.

Radość życia, czyli jak zwyciężyć depresję. Terapia zaburzeń nastroju - David D. Burns

Radość życia, czyli jak zwyciężyć depresję. Terapia zaburzeń nastroju – David D. Burns

Czerpiąc z wielowiekowej tradycji buddyzmu zen i własnego doświadczenia, autor pokazuje nam, jak bardzo koncentracja na tu i teraz – każdym geście, kroku i spojrzeniu, pozwala pozbyć się niepotrzebnych napięć, spowolnić gonitwę myśli i odkryć znaczenie przynależności do natury, poczuć się jej integralną częścią.

Ponad trzy miliony egzemplarzy sprzedanych w USA.
Teraz nowy przewodnik konsumencki po lekach przeciwdepresyjnych i nowy wstęp autora książki

Ta wyjątkowa książka pomoże Ci:

  • rozpoznać, co powoduje wahania nastroju,
  • zdusić w zarodku negatywne uczucia,
  • pozbyć się poczucia winy,
  • radzić sobie z wrogością i krytyką,
  • pokonać uzależnienie od miłości i aprobaty innych,
  • zbudować poczucie własnej wartości,
  • czuć się dobrze każdego dnia.

„Obecnie jesteśmy w posiadaniu ogromnej liczby danych naukowych i wyników badań klinicznych, które wskazują na to, że człowiek może się nauczyć sterować i kontrolować zmiany nastroju i autodestrukcyjne zachowania, wprowadzając w życie kilka względnie prostych zasad i technik. […] Doktor Burns w sposób jasny i klarowny opisuje postępy i pozytywne aspekty naszej koncepcji depresji. Pokazuje jak działają nowoczesne i skuteczne metody zmiany nastroju, jak wychodzić z nieprzyjemnych depresji i zmniejszać poziom dojmującego lęku. […] Radość życia może się stać niezwykle pożytecznym przewodnikiem dla tych, którzy postanowili sami sobie pomóc”.

Z przedmowy Aarona T. Becka

Autor: David D. Burns
Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Znaleźliśmy najlepszą cenę książki:

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: