South of the Circle – 11 bit studios

Jeśli lubisz gry narracyjne, to South of the Circle powinien przykuć twoją uwagę. Oto nowa narracyjna przygoda od 11 bit studios i studia State of Play, która dostępna będzie na PC i wszystkie konsole!

Gra przedstawia fascynującą historię obracającą się wokół emocjonalnego wpływu. jaki na nasze życia mają dokonane wybory i złożone obietnice, która ożywiona została przez gwiazdorską obsadę obsadę. South of the Circle wpisuje się w motto 11 bit studios o dostarczaniu rozrywki skłaniające do przemyśleń i posiadającej głębsze dno. Produkcja, rozgrywające się w niespokojnej rzeczywistości zimnowojennego wyścigu zbrojeń, wkrótce po podpisaniu traktatu antarktycznego, została stworzona przez studio State of Play – zdobywcę nagrody BAFTA.

„Fascynuje mnie surrealistyczne piękno Antarktydy, szczególnie w latach 60., ze względu na ówczesną niesko rozwiniętą technologię” – mówi dyrektor kreatywny studia, Luke Whittaker. „Mieliśmy w rodzinie przyjaciela, który wtedy tam był, a wszystkie jego zdjęcia były niesamowicie inspirujące. Opowiedział nam wiele historii, a niektóre z nich trafiły do gry. W grze badamy co dzieje się z osobą, gdy zostaje zabrana ze wszystkich struktur, w których znajduje się w codziennym życiu. Kim jesteśmy, gdy jesteśmy oddzieleni od politycznych i społecznych konstrukcji? To był świetny sposób na zbadanie czyjegoś umysłu, ponieważ kiedy jesteś w takim otoczeniu i odosobnieniu, co ci oprócz niego pozostaje?”

South of the Circle – filmowa opowieść o miłości i obietnicach.

W South of the Circle gracze będą odkrywać umysł Petera, nauczyciela akademickiego z Cambridge, który roztrząsa swą przeszłość, wędrując przez śnieżny krajobraz po lotniczej katastrofie. Z czasem bohater zdaje sobie sprawę, jak bardzo siły polityczne wpłynęły na życie jego i ukochanej Klary oraz jak postrzega własną ścieżkę i złożone po drodze obietnice. W obsadzie South of the Circle znaleźli się Anton Lesser („Gra o tron”, „Gwiezdne wojny: Andor”), Gwilym Lee („Bohemian Rhapsody”), Olivia Vinall („Kobieta w bieli”), Richard Goulding („Korona” ), Adrian Rawlins („Czarnobyl”) i Michael Fox („Opactwo Downton”).

South of the Circle dostępna na PC (Steam, GOG), Nintendo Switch, Xboxa Series X|S, Xboxa One, PlayStation 5, i PlayStation 4. To kolejny tytuł z kategorii produkcji dających do myślenia, których nieustannie poszukuje do swojego portfolio 11 bit studios.

W South of the Circle podążasz krokami protagonisty Petera, którego los wiedzie w zamarznięte na kość zakątki Antarktyki. Tam, na styku przeszłości i teraźniejszości, zderzających się w jego umyśle, Peter musi nie tylko walczyć o przetrwanie, ale także przemyśleć swoje życie i wybory, jakich dokonał po drodze.

Kinowa historia rozgrywa się w latach 60-tych – w czasach Zimnej wojny – i została ożywiona na ekranie dzięki gwiazdorskiej obsadzie użyczających bohaterom głosów aktorów takich jak Anton Lesser (“Gra o Tron”, “Star Wars: Andor”), Gwilym Lee (“Bohemian Rhapsody”), Olivia Vinall (“The Woman in White”), Richard Goulding (“The Crown”), Adrian Rawlins (“Czarnobyl”) i Michael Fox (“Downton Abbey”).

Źródło: Publikacja sponsorowana

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: