Suunto 9 Baro CHARCOAL BLACK TITANIUM – smart dla sportowców i podróżników

SUUNTO 9 BARO CHARCOAL BLACK TITANIUM – Ultrawytrzymały zegarek GPS z wyjątkowo długim czasem działania na zasilaniu bateryjnym i barometrem. W zestawie pasek o dwóch długościach.

Zegarek Suunto 9 Baro Titanium to model, w czarnym kolorze z tytanowym pierścieniem, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających, dzięki swojej wysokiej wytrzymałości, pozwalając skupić się na najważniejszym, czyli doświadczaniu przygody, zdobywaniu celu.

Model ten na swojej wytrzymałej baterii będzie działał nawet do 170 godzin w trybie ultra, i do 25 godzin w trybie wydajności. Został on przetestowany w najtrudniejszych warunkach. Jeśli chodzi o funkcje, znajdziemy w nim wyróżniającą go technologię FusedTrack, zapewniającą większą dokładność śledzenia i określania dystansu – wyjątkowy algorytm FusedTrack™ firmy Suunto łączy dane GPS i czujnika ruchu, by zwiększyć dokładność śledzenia i określania dystansu. Pozwala to na wydłużenie czasu działania na zasilaniu bateryjnym poprzez zmniejszenie mocy GPS bez znaczącego uszczerbku dla dokładności.

Suunto 9 Baro CHARCOAL BLACK TITANIUM - smart dla sportowców i podróżników

Suunto 9 Baro CHARCOAL BLACK TITANIUM – smart dla sportowców i podróżników

Został także wyposażony w inteligentną technologię baterii z inteligentnymi powiadomieniami o ładowaniu – trzy zdefiniowane tryby baterii – Wydajność, Wytrzymałość i Ultra – zapewniają od 25 do 170 godzin czasu rejestracji przy włączonym odbiorniku GPS. Model Suunto 9 generuje inteligentne powiadomienia na podstawie historii aktywności, aby przypomnieć o potrzebie naładowania baterii przed następnym wyzwaniem.

Jeśli zegarek podczas ćwiczenia odnotuje, że poziom baterii jest niski, automatycznie zasugeruje zmianę na inny tryb wykorzystania baterii. Z funkcji zegarek Suunto 9 oferuje przede wszystkim nawigację GPS, ponad 8 trybów sportowych, nadgarstkowy pomiar tętna, barometr i funkcje pogodowe. Jest wodoszczelny na poziomie 10ATM, co pozwala na swobodne pływanie z nurkowaniem (bez butli).

Można sparować go z aplikacją Sunnto na smartfonie i tym samym daje także dostęp do śledzenia przygód, monitorowania codziennej aktywności czy snu. Dodatkowo dzięki temu połączeniu, model będzie wyświetlał alerty o przychodzących połączeniach, wiadomościach i powiadomieniach.

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: