The North Face zaprezentowała limitowaną kolekcję Elvira

Marka The North Face zaprezentowała limitowaną kolekcję Elvira, zainspirowaną przez artystę i sportowca górskiego Fernando Elvirę. Nowa linia produktów jest równocześnie intrygująca, funkcjonalna i motywująca do działania, a przede wszystkim – gotowa sprostać wyzwaniom, które czekają na szlaku każdego biegacza.

Kolekcja Elvire dla aktywnych od TNF

Autorem unikalnego nadruku, który pojawia się w tej dedykowanej biegaczom trailowym kolekcji, jest hiszpański artysta i miłośnik przyrody – Fernando Elvira. Każdy symbol reprezentuje konkretną myśl i konkretny moment na trasie w umyśle biegacza ultra: szczyty i doliny, wzloty i upadki, martwe punkty i nowe początki. Ponieważ nawet przy najsilniejszych nogach i najlepszym przygotowaniu, prawdziwa walka rozgrywa się w głowie – to, co jest w środku, pozwala przekroczyć linię mety.

Nowa kurtka i buty w najnowszej kolekcji

W kolekcji znalazły się produkty takie jak kurtka Flight Series Lightriser Futurelight™ Jacket oraz limitowane buty Flight VECTIV™ Elvira. Ultralekki i oddychający model jest jak dotąd najbardziej responsywnym butem do biegania trailowego zaprezentowanym przez The North Face. Został zaprojektowany z myślą o prędkości i stabilności nawet na najdłuższych dystansach.

Sportowcy teamu The North Face pojawią się w nowych produktach marki podczas nadchodzących biegów na całym świecie – warto więc uważnie przyglądać się ich sportowym zmaganiom. Limitowana kolekcja Fernando Elvira x The North Face VECTIV™ będzie dostępna na stronie www.thenorthface.pl oraz w wybranych sklepach od 16 sierpnia.

Źródło: Publikacja sponsorowana

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: