Thriller psychologiczny inspirowany kultowym filmem „Leon zawodowiec”!

Kiedy pozycja Matyldy na popularnej platformie streamingowej spada, dziewczyna postanawia zrobić wszystko, by wrócić na szczyt. Do czego się posunie i kogo poświęci? Thriller Macieja Kaźmierczaka prześwietla najmroczniejsze zakamarki ludzkiego umysłu! To pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów gatunku! „To mnie zabije” w księgarniach już od 1 lutego.

Matylda, dwudziestodwuletnia lekomanka pracuje jako seksworkerka na kamerkach internetowych. Kiedy jej pozycja na TurnedOn spada, dziewczyna zaczyna posuwać się do coraz gorszych i okrutniejszych czynów. Zrobi wszystko, żeby wyeliminować konkurencję.

Tak poznaje kulisy tajemniczej gry. Ktoś porywa i brutalnie wykorzystuje młode kobiety. Nawet gdy wreszcie odzyskują wolność ich koszmar się nie kończy… Wkrótce każda z nich otrzymuje wiadomość: „CHCESZ ZAGRAĆ JESZCZE RAZ?”.

Kto stoi za porwaniami? Jakie tajemnice znają uprowadzone kobiety? I jaki udział w sprawie ma tajemniczy mężczyzna o imieniu Leon?

Książka Macieja Kaźmierczaka przyprawia o dreszcze, miesza w głowie i do samego końca nie pozwala odgadnąć, jaki będzie następny krok bohaterów! Mocny, szokujący i wbijający w fotel finał sprawia, że w głowie wybrzmiewa nam tylko pytanie: Chcesz zagrać jeszcze raz?

To mnie zabije - Maciej Kaźmierczak

To mnie zabije – Maciej Kaźmierczak

Maciej Kaźmierczak – autor zbioru opowiadań „Zwierzyna” (2015) oraz powieści: „Polowanie na kaczki” (2017), „Wszechmocny” (2018) „Dziennikarz” (2020), „Martwy ptak” (2021), “Nikt” (2022), “Porzuceni” (2022). Absolwent polonistyki na Uniwersytecie Łódzkim. Prowadzi pesymistyczny profil „Lepiej nie będzie”, a także znany jest pod pseudonimem Poważny Postczłowiek. Mieszka w Łodzi.

Wydawnictwo: Muza

Autor: Maciej Kaźmierczak

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: