ENDORFY – nowa marka technologiczna

ENDORFY. To efekt międzynarodowej ekspansji oraz poszerzenia grupy odbiorców. ENDORFY wychodzi poza segment gamingu i dociera do fanów nowoczesnej technologii.

ENDORFY to długoterminowa inwestycja w globalny rozwój. Spółka tworzy silną markę wpisaną w aktualne trendy, która sprosta wymogom międzynarodowych klientów oraz podbije branżę technologiczną.

„Po lokalnym sukcesie dalsza ekspansja jest naturalna – mówi Łukasz Zdziech, CEO spółki Cooling. – Stale rozwijamy się pod względem jakości oraz zasięgu. Obiecujące wyniki notujemy na rynkach zagranicznych, np. w Niemczech. Przyszedł czas, by zwiększyć skalę działań. Będziemy obecni w niemal całej Europie, a w przyszłości na świecie. Wierzę, że ENDORFY będzie konkurować z największymi w branży pod względem jakości i dostępności produktów”.

ENDORFY kieruje produkty do wszystkich użytkowników technologii, komunikacyjnie dociera także poza branżę gamingową.

„Wywodzimy się z gamingu, jednak odbiorcy dawno przestali być tylko graczami. To także streamerzy, podcasterzy, pisarze… Wszyscy, którzy uwielbiają korzystać z technologii – wyjaśnia Łukasz Zdziech. – Stworzyliśmy markę, która będzie istotna zarówno dla gamerów, jak i ludzi spoza świata gier. Chcemy kojarzyć się z radością obcowania z innowacyjnymi produktami”.

ENDORFY jest dla wszystkich, którzy chcą się bawić technologią. U podstaw leży niemal koleżeńska relacja firmy z odbiorcami, na której opiera się wizja nowego brandu spółki Cooling.

„Co łączy wszystkie grupy naszych klientów? Emocje przeżywane dzięki technologii — dodaje Jacek Serwański, dyrektor marketingu Cooling. – To radość, kiedy wygrywasz mecz w grze, duma, kiedy pokazujesz samodzielnie złożony komputer. To chwila relaksu po długim dniu, gdy w słuchawkach leci ulubiona muzyka. Te momenty są bardzo ważne, bo spajają użytkowników technologii”.

Wyróżnikiem marki będzie też identyfikacja wizualna. ENDORFY opiera się na unikatowych kolorach, z której nie korzysta żaden podmiot znany w branży.

„Przykładamy dużą wagę do detali, co widać choćby po pudełkach, które zaprojektowaliśmy dla ENDORFY – tłumaczy Jacek Serwański. – Białe pudełko od razu wyróżnia się na półce sklepowej, na której w działach technologicznych zazwyczaj dominuje kolor czarny. Na opakowaniu pokazujemy produkt z niemal każdej strony. Dzięki temu klient może zobaczyć to, co kupuje, nawet bez otwierania opakowania”.

Najważniejsze produkty:

systemy chłodzenia Navis F280 – zapewniają pracę w ciszy,
• mikrofony Solum Studio i Solum Broadcast – są sposobem na czysty dźwięk podczas wielogodzinnych nagrań,
• bezprzewodowe klawiatury Thock Compact – pozwalają zapomnieć o plączących się kablach,
• myszki GEM oraz GEM Plus w wersji Onyx White – łączą w sobie czułość ruchu i oryginalny design.

Źródło: Cooling Sp. z o.o. / Publikacja sponsorowana

#PostSponsorowany

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: