Keen – ultralekkie i ekologiczne buty NXIS

Uniwersalne i aktualne w obecnych trendach buty NXIS skierowane są do młodego użytkownika lubiącego wędrować. Dzięki wodoodpornej technologii oraz neutralnej termice idealnie sprawdzą się o każdej porze roku.

Nowa odświeżona linia obuwia Keen

Amerykańska marka Keen, która istnieje od 2003 wzbogaciła właśnie swój asortyment o nowy model komfortowych oraz wydajnych butów turystycznych NXIS, jednocześnie znacznie odświeżając swoje portfolio.

Ze względu na swoją ultralekką wagę znakomicie nadają się do szybkiego trekkingu, czy też biegu po górach. Na korzyść ich noszenia wpływają komfort, wygoda, ale również ochrona i stabilizacja. Wkładka modelu wykonana ze spienionego poliuretanu podwójnej gęstości, nadaje także wsparcie sklepienia stopy.

Zobacz jak łatwo i szybko pokonywać szlaki dzięki NXIS EVO

To, co najbardziej kochamy w szybkich wędrówkach, to zdobywanie coraz większego doświadczenia. Aby stworzyć buta idealnego, wykorzystaliśmy to, co mamy najlepsze w KEEN – niską wagę, wygodę, ochronę i stabilizację, na koniec dołożyliśmy do tego komfort obuwia biegowego. Poznaj NXIS EVO, szybkiego i lekkiego buta turystycznego od KEEN.

Model występuje w wariancie unisex i dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych.

NXIS to odzwierciedlenie misji marki Keen kierującej się świadomym podejściem do zrównoważonego rozwoju oraz ekologicznych rozwiązań. Zaletą tego modelu jest także jego syntetyczność, idealne wyprofilowanie i smukłość.

Buty NXIS bez wątpienia pozwolą z lekkością przemierzać bezkresne szlaki.

Model NXIS znajdziecie na: www.keen.pl

Źródło: Publikacja sponsorowana

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: