Lenovo K3PRO Mini głośnik Bluetooth

Zabierz swoją muzykę gdzie tylko chcesz. Przenośny głośnik Bluetooth Lenovo jest idealnym towarzyszem podczas podróży. Jest wystarczająco mały, aby być z Tobą gdziekolwiek się udasz. Bez zbędnych kabli i dużego ciężaru. Ciesz się swoją muzyką tam gdzie chcesz.

Przenośny głośnik Bluetooth 5.0 pięknie brzmiący baz oraz długa praca na wbudowanym akumulatorze.

  • Metalowa membrana kompozytowa, szokująca jakość dźwięku HIFI.
  • 360 ° pole dźwiękowe o pełnej częstotliwości, trzy częstotliwości kompleksowa równowaga.
  • Duża żywotność baterii, słuchanie muzyki przez cały dzień.
  • Wysokiej rozdzielczości połączenie głośnomówiące, bezproblemowe odbieranie natychmiastowych połączeń.
  • Piękny wygląd, proste i wygodne silikonowe przyciski.
  • Połączenie sieciowe TWS, ciesz się dźwiękiem przestrzennym stereo.
  • Inteligentna kompatybilność, która może być używana z Bluetooth.
  • Jest lekki i wygodny do przenoszenia.
Lenovo K3PRO Mini głośnik Bluetooth

Lenovo K3PRO Mini głośnik Bluetooth

Przenośny głośnik Bluetooth Lenovo jest idealnym towarzyszem podczas podróży. Jest wystarczająco mały, aby być z Tobą gdziekolwiek się udasz.

KOMPAKTOWY, PRZYJEMNY I MOCNY: Przenośny głośnik Bluetooth Lenovo jest idealnym towarzyszem podczas podróży. Jest wystarczająco mały, aby być z Tobą gdziekolwiek się udasz. Będziesz mógł słuchać muzyki wszędzie – w domu, w pracy podczas podróży itp.

HIFI CINEMA STEREO SOUND: potężny subwoofer ma dynamiczne pole dźwiękowe, aby wytworzyć duży dynamiczny dźwięk i wciągające melodie, które wypełniają pokój. Z wyraźnym treble & głębokim basem, jesteś zanurzony w słuchaniu pięknych wokali. Przywróci muzykę w największym stopniu.

BEZPRZEWODOWY: Wykorzystuje technologię Bluetooth 5.0 do bezproblemowego łączenia urządzeń i szybkiego, bezprzewodowego połączenia. Ten głośnik podróżny pozwala na bezprzewodowe przesyłanie muzyki z dowolnych urządzeń obsługujących technologię Wireless, w tym smartfonów, tabletów z ekranem dotykowym, laptopów i innych. Mają one blue tooth 5.0 i niską latencję, aby przynieść bardziej stabilną jakość i stabilną wydajność połączenia.

DUŻA ŻYWOTNOŚĆ BATERII: Głośniki bezprzewodowe Lenovo mają baterię o pojemności 1200 mAh, która zapewnia wiele godzin ciągłego odtwarzania na jednym ładowaniu. Ten bezprzewodowy głośnik posiada wbudowany mikrofon do zestawu głośnomówiącego, który zapewnia krystalicznie czyste rozmowy i umożliwia prowadzenie rozmów bez użycia rąk.

Okazje AliExpress

Uwaga: Portal Co Polecacie? prezentuje najlepsze okazje zakupowe na Aliexpress. Nie sprzedajemy tych produktów, a jedynie pokazujemy co aktualnie tanio można kupić na Aliexpress. Obsługę zamówień, wysyłkę realizuje serwis Aliexpress. Co Polecacie? jest jedynie stroną informacyjną, prezentującą najlepsze produkty on-line.

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: