Aluminowy stojak na laptopa z funkcją regulacji szerokości, która pozwala na dopasowanie do laptopów i tabletów o różnych rozmiarach. Dzięki stojakowi oszczędzisz miejsce na swoim biurku. Utrzymuj swoje urządzenia w zasięgu ręki dzięki temu pionowemu stojakowi na urządzenia.

Regulowana szerokość

Regulowana szerokość od 12mm do 26mm sprawia, że stojak na laptopa jest wysoce kompatybilny z większością laptopów Macbook Air, Macbook Pro 13 16, Surface Pro, Chrombook, dell XPS 15 do ciężkich laptopów do gier od Dell, HP, Lenovo, Acer, Asus, Alienware itp.

UGREEN pionowy stojak na laptopa - Okazje AliExpress

UGREEN aluminiowy stojak na laptopa

Pracuj wygodniej i lepiej dzięki pionowemu stojakowi na laptopa.

Lepsza wentylacja

UGREEN podstawka do laptopa zapewnia lepsze odprowadzanie ciepła. Dzięki pionowemu ułożeniu chłodzenie Twojego laptopa jest dużo bardziej wydajne.

UGREEN pionowy stojak na laptopa - Okazje AliExpress

Silikonowa ochrona

Starannie pokryta gumowa powłoka od wewnątrz i na dole zapobiega ślizganiu się oraz zarysowaniach na obudowie laptopa.

  • Pionowa konstrukcja
  • Pełny stop aluminium
  • 12-26mm regulowana szerokość
  • Odporny na zarysowania

Okazje AliExpress

Uwaga: Portal Co Polecacie? prezentuje najlepsze okazje zakupowe na Aliexpress. Nie sprzedajemy tych produktów, a jedynie pokazujemy co aktualnie tanio można kupić na Aliexpress. Obsługę zamówień, wysyłkę realizuje serwis Aliexpress. Co Polecacie? jest jedynie stroną informacyjną, prezentującą najlepsze produkty on-line.

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: