Przygotuj się na stylową pobudkę dzięki temu budzikowi LED Mirror. Jego nowoczesny i elegancki design będzie pasował do każdej sypialni, a cyfrowy wyświetlacz z łatwymi do odczytania cyframi zapewni, że zawsze obudzisz się na czas.

Lustrzany wyświetlacz LED nie tylko wygląda fajnie, ale także zapewnia wyraźną widoczność czasu, co ułatwia sprawdzenie godziny o każdej porze dnia. Dzięki funkcji drzemki, można złapać trochę dodatkowego odpoczynku bez obawy o zasypianie. Ponadto przyciemniana dioda LED pozwala dostosować jasność do własnych preferencji, dzięki czemu możesz budzić się odświeżony i gotowy na cały dzień.

Lustrzany budzik LED – Okazje AliExpress

Przygotuj się na stylową pobudkę dzięki temu budzikowi LED Mirror.

 • Wyświetlanie czasu/daty/temperatury
 • Funkcja budzika
  Obsługa ustawiania częstotliwości alarmu: 1-5/1-6/1-7
  1-5: dzwonki alarmowe od poniedziałku do piątku
  1-6: dzwonki alarmowe od poniedziałku do soboty
  1-7: dzwonki alarmowe od poniedziałku do niedzieli
 • Regulacja jasności
 • Funkcja sterowania głosem (dostępna tylko przy zasilaniu bateryjnym)
 • Funkcją drzemki
  Regulowana minuta drzemki: można regulować od 1-60 minut
 • Oszczędzanie energii tryb
 • Funkcja pamięci czasu (dostępna przy zasilaniu baterią i podłączeniu w tym samym czasie)
 • Tryb nocny
  Jeśli tryb nocny jest włączony, jasność ciemnieje
  Noc (18:00-6:00)
  Regulowany czas trybu nocnego: w trybie czasu naciśnij przycisk mode 3 razy, aby przejść do trybu ustawień nocnych, naciśnij UP lub DOWN, aby włączyć/wyłączyć tryb nocny (domyślnie jest wyłączenie trybu nocnego), gdy tryb nocny jest włączony, naciśnij i przytrzymaj przycisk przez około 3 sekundy, aby wejść w tryb nocny ustawienie czasu
  Kolejność ustawień to: godzina rozpoczęcia — minuta rozpoczęcia — godzina końcowa — minuta końcowa
 • Funkcja przeciwzakłóceniowa w nocy
  W stanie braku ustawień można nacisnąć i przytrzymać przycisk drzemki przez 3 sekundy, aby wyłączyć wyświetlacz, aby zapobiec zakłócaniu snu przez ekran w nocy.
  Po wejściu w tryb wyłączania ekranu można nacisnąć dowolny klawisz, aby włączyć wyświetlacz, ale sterowanie głosowe nie może włączyć wyświetlacza
 • Przełącznik formatu 10.12/24 godzinny

Nowoczesny budzik LED idealny do domu.

Okazje AliExpress

Uwaga: Portal Co Polecacie? prezentuje najlepsze okazje zakupowe na Aliexpress. Nie sprzedajemy tych produktów, a jedynie pokazujemy co aktualnie tanio można kupić na Aliexpress. Obsługę zamówień, wysyłkę realizuje serwis Aliexpress. Co Polecacie? jest jedynie stroną informacyjną, prezentującą najlepsze produkty on-line.

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: