Premiery Netflix – styczeń 2023

Oto co pojawi się z nowości w styczniu na platformie Netflix. Sprawdź czo warto oglądać w styczniu i czy nie przegapisz ciekawych seriali i filmów.

Netflix – premiery w styczniu 2023

Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu / Sezon 2

Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu

Premiera sezonu 2 w Polsce – 1 stycznia 2023 r.

Seriale / Anime / Komedie

Nieśmiertelny Smok” – legenda yakuzy, który sam unieszkodliwił wrogi gang za pomocą ołowianej rury, to przydomek siejący postrach zarówno wśród twardych policjantów, jak i okrutnych przestępców. Tuż po zniknięciu z półświatka Tatsu powraca w innej profesji. Wyposażony w fartuszek próbuje żyć z dala od przemocy jako przykładny pan domu. Realizując przyziemne codzienne zadania, Tatsu odkrywa, że jego nowa rola też wiąże się z wyzwaniami – od pola bitwy znanego jako supermarket po porażki w kuchni. Mimo że naprawdę chce trzymać się z dala od kłopotów, cały czas pada ofiarą nieporozumień. „Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu” to historia codziennego życia komicznie poważnego byłego gangstera, który porzuca walki uliczne, aby zostać przykładnym panem domu.

Kalejdoskop Premiera miniserialu w Polsce

Kalejdoskop

Premiera miniserialu w Polsce 1 stycznia 2023

Seriale / Thrillery / Tajemnicze / Kino akcji

Rozgrywający się na przestrzeni 24 lat „Kalejdoskop” (poprzedni tytuł: „Jigsaw”) to odcinkowa antologia o ekipie genialnych złodziei, którzy próbują włamać się do pozornie idealnie zabezpieczonego skarbca, żeby zdobyć największy łup w historii. W każdym odcinku dowiadujemy się, jak za sprawą kombinacji zemsty, spisków, układów i zdrady ekipa złodziei planowała skok na strzeżony przez najpotężniejszych ochroniarzy świata i stróżów prawa cel. Komu uda się uniknąć odpowiedzialności? Komu można zaufać?

„Kalejdoskop” inspirowany jest prawdziwym skokiem, podczas którego w trakcie huraganu Sandy na dolnym Manhattanie zaginęło siedemdziesiąt miliardów dolarów w obligacjach. Serial składa się z ośmiu odcinków, których akcja toczy się w okresie od 24 lat przed skokiem do 6 miesięcy po nim.

Fabuła tej fascynującej serialowej antologii kryminalnej nie jest skonstruowana w klasyczny, liniowy sposób. Intryga i napięcie budowane są indywidualnie, dlatego każdy z widzów Netflix wyniesie z oglądania serialu inne doświadczenia. Niektórzy z widzów zaczną oglądać serial od konkretnego odcinka (np. „Żółty” lub „Zielony”), następnie będą losowo oglądać inne odcinki („Niebieski” lub „Fioletowy” albo „Pomarańczowy”, a następnie „Czerwony” lub „Różowy”), a na samym końcu epicki finał historii – „Biały”.

Wszyscy widzowie zobaczą w końcu każdy z odcinków, ale kolejność, w jakiej będą je oglądać, wpłynie na ich postrzeganie historii, bohaterów oraz na pytania i odpowiedzi dotyczące skoku. A w jaki sposób Ty będziesz przeglądać kolory „Kalejdoskopu”?

Madoff: Potwór z Wall Street

Madoff: Potwór z Wall Street

Premiera miniserialu w Polsce 4 stycznia 2023

Seriale / Dokumentalne

Serial „Madoff: Potwór z Wall Street” ujawnia prawdę o największej w historii globalnej piramidzie finansowej o wartości 64 miliardów dolarów, która zrujnowała życie licznym inwestorom, którzy zaufali Berniemu Madoffowi, szanowanemu finansiście z Wall Street. Bazując na informacjach uzyskanych od demaskatorów, pracowników i śledczych oraz ofiar oszustwa, a także nigdy wcześniej niepublikowanych zeznaniach wideo samego Madoffa, ten czteroczęściowy serial dokumentalny śledzi drogę oszusta na sam szczyt drabinki najbardziej wpływowych ludzi z Wall Street. Dzięki innowacyjnej kinematografii oraz atmosferze solidnego thrillera filmowiec Joe Berlinger („Rozmowy z mordercą”, „Na miejscu zbrodni” i „Stróż brata swego”) ujawnia nie tylko genezę, ale także po raz pierwszy mechanikę nieuczciwej działalności doradczej Madoffa, odkrywając, że wbrew powszechnej opinii oszustwo nie było dziełem jednego geniusza zła. „Madoff: Potwór z Wall Street” ujawnia nie tylko osoby współodpowiedzialne, ale także piętnuje system finansowy, w którym pewne instytucje były gotowe przymknąć oko na działania Madoffa, w związku z czym nasuwa się pytanie, czy tego rodzaju bezczelne i destrukcyjne oszustwo może zdarzyć się ponownie?

Zakłamane życie dorosłych

Zakłamane życie dorosłych

Premiera sezonu w Polsce 4 stycznia 2023

Seriale / Dramaty

„Zakłamane życie dorosłych” to mocna i poruszająca opowieść o Giovannie – dziewczynce, która staje się kobietą. Historia o porzucaniu radosnej dziecięcej twarzy i poszukiwaniu nowej osadzona jest w latach 90. ubiegłego wieku w Neapolu, który również pokazuje nam dwa oblicza. Neapol wyżyn przywdziewa maskę wytworności, a ten z nizin chowa się za zasłoną krzykliwości i banału. Giovanna balansuje między tymi dwoma światami, czasem upadając, to znowu się wznosząc, wciąż zaskoczona tym, że żaden z nich nie przynosi jej odpowiedzi ani ratunku.

Mścicielka

Mścicielka

Premiera sezonu w Polsce 5 stycznia 2023 

Seriale / Thrillery / Tajemnicze

Opowieść o nieustającej walce dobra ze złem toczącej się w każdym z nas. Jak daleko posunie się targana silnymi emocjami kobieta, by pomścić śmierć swojego męża?

Kowbojka z Kopenhagi

Kowbojka z Kopenhagi

Premiera sezonu w Polsce 5 stycznia 2023 

Seriale / Dramaty / Thrillery / Tajemnicze

„Kowbojka z Kopenhagi” to trzymający w napięciu serial z gatunku noir opowiadający skąpaną w świetle neonów historię tajemniczej bohaterki o imieniu Miu. Mając dość służenia innym, przemierza złowieszczy krajobraz świata przestępczego Kopenhagi w poszukiwaniu nowego początku. Pragnąc sprawiedliwości i zemsty, spotyka swoją nemesis, Rakel, i wraz z nią wyrusza w odyseję po świecie naturalnym i nadprzyrodzonym. Przeszłość ostatecznie przekształca i definiuje ich przyszłość, gdy obie te kobiety odkrywają, że nie są same, lecz jest ich wiele.

Ginny & Georgia

Ginny & Georgia

Premiera sezonu 2 w Polsce 5 stycznia 2023 

Seriale / Komedie / Dramaty

Jak żyć ze świadomością, że własna matka jest morderczynią? Tego właśnie chce się dowiedzieć Ginny. Obarczona świadomością, że Kenny – jej ojczym – nie umarł z przyczyn naturalnych, musi pogodzić się nie tylko z faktem, że Georgia go zabiła, lecz także z tym, że zrobiła to, aby chronić Ginny. Z drugiej strony Georgia wolałby nie rozpamiętywać przeszłości – w końcu ma wesele do zaplanowania! Jednak jej przeszłość ma to do siebie, że nigdy nie pozostaje zapomniana na długo…

Bielmo

Bielmo

Premiera filmu w Polsce 6 stycznia 2023 

Filmy / Thrillery / Tajemnicze / Dramaty

West Point, 1830 rok. Pewnego szarego zimowego poranka okazuje się, że jeden z kadetów nie żyje. Ale kiedy jego ciało trafia do kostnicy, okazuje się, że serce młodego człowieka zostało umiejętnie usunięte, a tragedia staje się zbrodnią. Obawiając się nieodwracalnych konsekwencji dla raczkującej akademii wojskowej, jej dowódcy zwracają się do lokalnego detektywa Augustusa Landora (Christian Bale), aby rozwiązał sprawę morderstwa. Na przeszkodzie Landorowi staje kodeks milczenia żołnierzy, zatrudnia więc do pomocy jednego z nich – ekscentrycznego kadeta, który pogardza rygorami wojskowymi i ma zamiłowanie do poezji – młodego mężczyznę znanego jako Edgar Allan Poe (Harry Melling). Film na podstawie powieści Louisa Bayarda „THE PALE BLUE EYE” wyreżyserował Scott Cooper. W rolach drugoplanowych: Gillian Anderson, Lucy Boynton, Charlotte Gainsbourg, Toby Jones, Harry Lawtey, Simon McBurney, Hadley Robinson, Timothy Spall i Robert Duvall.

Gotowanie pod ciśnieniem

Gotowanie pod ciśnieniem

Premiera sezonu w Polsce 6 stycznia 2023 

Seriale / Programy typu reality / Programy rozrywkowe

W tym pierwszym w historii konkursie gotowania 11 zawodowych szefów kuchni musi udowodnić, że ma cechy potrzebne do odniesienia sukcesu w prawdziwym kulinarnym świecie. Zamknięci w kucharskiej fortecy, pewni siebie szefowie kuchni będą gotować, spać i koegzystować ze sobą przez kilka tygodni. Będą także potrzebować strategii, aby zbalansować brawurę i czujność, bo w „Gotowaniu pod ciśnieniem” nie ma składu sędziowskiego, a kucharze oceniają siebie nawzajem w grze o wysoką stawkę.

Autostopowicz z siekierą

Autostopowicz z siekierą

Premiera filmu w Polsce 10 stycznia 2023 

Filmy / Dokumentalne

Wołanie o prawdę

Wołanie o prawdę

Premiera filmu w Polsce 11 stycznia 2023 

Filmy / Dramaty

Julia jest matką – a raczej jedną z wielu matek, sióstr, córek i koleżanek, których życie legło w gruzach z powodu powszechnej przemocy w kraju toczącym wojnę z kobietami. Jej poszukiwania córki imieniem Ger przeplatają się z historiami i zmaganiami napotkanych przez nią kobiet.

Makanai: W kuchni domu maiko

Makanai: W kuchni domu maiko

Premiera sezonu w Polsce 12 stycznia 2023 

Seriale / Dramaty

Po ukończeniu gimnazjum 16-letnia Kiyo opuszcza rodzinne miasto Aomori i razem ze swoją przyjaciółką Sumire jedzie do Kioto. Dziewczyny marzą o zostaniu maiko, czyli uczennicami szkolącymi się na gejsze. Kiyo wkrótce dowiaduje się jednak, że nie nadaje się do tej roli. Zapłakana dziewczyna chce wracać do Aomori, ale okazuje się, że doskonale gotuje, więc zostaje zatrudniona jako makanai — kucharka w domu zamieszkiwanym przez liczne przyszłe gejsze. Tymczasem Sumire szybko dorasta i staje się piękną maikosłynną w całej dzielnicy Gion. Ale to dopiero początek cudownych, zabawnych i smakowitych dni, jakie czekają tutaj makanaii maiko.

Serial Netflix „The Makanai: Cooking for the Maiko House”, wyprodukowany wspólnie przez Netflix, Story Inc. oraz BUN-BUKU Inc., będzie miał globalną premierę na platformie streamingowej w roku 2022. Tę adaptację komiksu wyreżyseruje Hirokazu Kore-eda, który będzie też pełnił funkcje showrunnera i napisze scenariusz wszystkich 9 odcinków. Serial będzie pierwszą zrealizowaną dla serwisu Netflix produkcją tego cenionego twórcy, który w 2018 r. jako pierwszy japoński reżyser od 21 lat otrzymał Złotą Palmę na festiwalu filmowym w Cannes (za film „Złodziejaszki”).

Serial oparty jest na popularnym komiksie „Maiko in Kyoto: From the Maiko House” autorstwa Aiko Koyamy, który od 2016 r. ukazywał się w odcinkach w magazynie „Shūkan Shōnen Sunday”. Akcja osadzona jest w dzielnicy gejsz w Kioto. Główna bohaterka, Kiyo, zostaje makanai (osobą przygotowującą posiłki) w domu, gdzie mieszkają maiko (dziewczyny szkolące się na gejsze). Serial pokazuje codzienne życie Kiyo oraz maiko Sumire, jej przyjaciółki, która razem z nią przyjechała z Aomori do Kioto, tętniącego życiem i pachnącego pysznym jedzeniem świata usłużnych gejsz i maiko. Komiks zdobył 65. nagrodę Shogakukan i stał się bestsellerem (sprzedano ponad 1,8 miliona egzemplarzy).

Wikingowie: Walhalla

Wikingowie: Walhalla

Premiera sezonu 2 w Polsce 12 stycznia 2023 

Seriale / Dramaty / Kino akcji / Przygodowe

Akcja serialu „Wikingowie: Walhalla” toczy się ponad 1000 lat temu, na początku XI wieku, i opowiada o legendarnych przygodach najsłynniejszych wikingów, czyli Leifa Erikssona (Sam Corlett), jego ognistej i zawziętej siostry Freydis Eriksdotter (Frida Gustavsson) oraz ambitnego nordyckiego księcia Haralda Sigurdssona (Leo Suter). Drugi sezon zaczyna się tuż po tragicznym upadku miasta Kattegat, który zniszczył marzenia tych bohaterów i zmienił ich przeznaczenie. Są teraz zbiegami w Skandynawii i muszą wystawić na próbę swoje ambicje i odwagę w świecie, który w niczym nie przypomina fiordów Kattegat.

Producentami wykonawczymi serialu „Wikingowie: Walhalla” są Jeb Stuart, Morgan O’Sullivan, Michael Hirst, Sheila Hockin, Steve Stark, James Flynn, John Weber, Sherry Marsh, Alan Gasmer i Paul Buccieri. Serial „Wikingowie: Walhalla” jest oparty na serialu „Wikingowie” Michaela Hirsta.

Sky Rojo

Sky Rojo

Premiera sezonu 3 w Polsce 13 stycznia 2023 

Seriale / Kino akcji / Dramaty

Akcja nowych odcinków rozgrywa się sześć miesięcy po finałowym starciu. Coral (Verónica Sánchez), Wendy (Lali Espósito) i Gina (Yany Prado) odkrywają, że spokój jest niczym innym niż zwodniczym poczuciem bezpieczeństwa między okresami trwogi. Gdy ich nowe życie rozpada się jak domek z kart, zaczynają rozumieć, że przeszłość odnajdzie ich zawsze. Jeśli pragną wolności, muszą ją zakopać bardzo głęboko… lub pozbyć się Romeo (Asier Etxeandia) – na jedno wychodzi.

Break Point

Break Point

Premiera sezonu w Polsce 13 stycznia 2023 

Seriale / Dokumentalne

„Break Point” jest serialem twórców „Formula 1: Jazda o życie”, który opowiada o doborowych tenisistach i tenisistkach uczestniczących w wyczerpujących turniejach wielkoszlemowych i innych organizowanych na całym świecie zawodach, a także o ich życiu na korcie i poza nim. Tych sportowców łączy wspólne marzenie -chwycić w ręce puchar i zostać numerem jeden. Ponieważ właśnie teraz część legend tenisa zbliża się do kresu swojej kariery, to nowe pokolenie dostaje szansę, aby zabłysnąć w świetle reflektorów. „Break Point” to rozgrywająca się na przestrzeni jednego roku szczera i kameralna opowieść właśnie o tych zawodnikach, którzy biorą udział w turniejach z serii ATP i WTA Tour. Widzowie będą mieli wyjątkową okazję zajrzeć za kulisy pełnego napięcia życia jednych z najlepszych tenisistów i tenisistek na świecie – od niebezpiecznych kontuzji i załamań emocjonalnych po wielkie zwycięstwa i chwile prywatności z dala od kortu.

Zaginiony pies

Zaginiony pies

Premiera filmu w Polsce 13 stycznia 2023 

Filmy / Dramaty

Kiedy młody mężczyzna na Szlaku Appalachów traci z oczu ukochanego psa, wraz z ojcem rozpoczyna desperackie poszukiwania, zanim będzie za późno. Na podstawie niewiarygodnej prawdziwej historii o człowieczeństwie i codziennym heroizmie.

Na podstawie książki „Dog Gone: A Lost Pet’s Extraordinary Journey and the Family Who Brought Him Home” Paulsa Toutonghiego.

Junji Ito: Makabryczne japońskie opowieści

Junji Ito: Makabryczne japońskie opowieści

Premiera sezonu w Polsce 19 stycznia 2023 

Seriale / Horrory / Anime

Historie mistrza grozy, Junjiego Ito, doczekają się adaptacji. Arcydzieła autorstwa niekwestionowanego mistrza grozy, Junjiego Ito, doczekają się serialowej adaptacji na Netflix w 2023 r.

Adaptacja obejmie 20 historii z bogatego dorobku Ito, które łączy wątek obłąkania, w tym „Hanging Blimp”, „Tomie・Photo”, „Four x Four Walls” i „Intruder”.

Obsada: Tomie: Rie Suegara/Tsukiko Izumisawa: Yumiri Hanamori/Soichi: Yuji Mitsuya/Oshikiri: Hiro Shimono

Ekipa: Na podstawie: „Junji Ito Masterpiece Collection”, „Fragments of Horror”, „Junji Ito: A Study From the Abyss of Horror” (Asahi Shimbun Publications)/Reżyseria/postacie: Shinobu Tagashira/Scenariusz: Kaoru Sawada/Studio: Studio DEEN/Realizacja dźwięku: Hozumi Goda/Muzyka: Yuki Hayashi

Różowe lata 90.

Różowe lata 90.

Premiera sezonu w Polsce 19 stycznia 2023 

Seriale / Komedie

Jest rok 1995, a Leia Forman pragnie, aby w jej życiu wreszcie zaczęło się coś dziać albo żeby przynajmniej zaprzyjaźnić się z kimś, kto nie jest jej tatą. Kiedy przyjeżdża do Point Place do swoich dziadków, Reda i Kitty, znajduje to, czego szuka, u sąsiadów, bo tam właśnie mieszka energiczna i zbuntowana Gwen. Z pomocą przyjaciół Gwen, do których należy jej uroczy brat Nate, jego inteligentna, bystra dziewczyna Nikki, sarkastyczny i wnikliwy Ozzie oraz czarujący Jay, Leia odkrywa, że wspaniałą przygodę można przeżyć właśnie tam, tak samo, jak przydarzyło się to jej rodzicom wiele lat temu. Zdeterminowana, aby odkryć nową siebie, Leia przekonuje rodziców, żeby pozwolili jej zostać przez całe lato. Piwnica znów jest pełna nastolatków, Kitty cieszy się, że dom Formanów gości nowe pokolenie, a Red, no cóż… jak to Red.

W serialu „Różowe lata 90.” grają Kurtwood Smith, Debra Jo Rupp, Callie Haverda, Ashley Aufderheide, Mace Coronel, Maxwell Donovan, Reyn Doi oraz Sam Morelos. Do Point Place wracają też twórcy – Bonnie i Terry Turner – tym razem w towarzystwie swojej córki, Lindsey Turner. Showrunnerem i producentem wykonawczym jest Gregg Mettler, a za produkcję wykonawczą odpowiadają Marcy Carsey i Tom Werner. Do serialu dołączyły też producentki wykonawcze: Jessica Goldstein i Chrissy Pietrosh.

Imperium przepychu: Nowy Jork

Imperium przepychu: Nowy Jork

Premiera sezonu w Polsce 20 stycznia 2023 

Seriale / Programy typu reality / Programy rozrywkowe

Poznaj nową grupę bogatych, wyrafinowanych i przezabawnych Amerykanów pochodzenia azjatyckiego z Nowego Jorku, gdzie o prestiżu nieruchomości świadczy adres, a nie metraż. Rozmowy są bezpośrednie, a konkurencja o miłość, pieniądze i władzę zaciekła. Miliarderzy, prezesi i ikony mody… w tym mieście możesz być, kim tylko chcesz.

Nasz kandydat

Nasz kandydat

Premiera sezonu w Polsce 20 stycznia 2023 

Seriale / Komedie

Komedia stworzona przez Jean-Pascala Zadiego i François Uzana. Reżyser, Jean-Pascal Zadi, gra w niej Stéphane’a Blé, dydaktyka-idealistę, który zrządzeniem losu staje do wyścigu prezydenckiego we Francji.

JUNG_E

JUNG_E

Premiera filmu w Polsce 20 stycznia 2023 

Filmy / Kino akcji / Dramaty / Science fiction

Trzymający w napięciu thriller science fiction. Ludzkość ucieka z Ziemi zniszczonej przez zmiany klimatyczne ku nowym schronieniom. Aby zakończyć trwającą tam wojnę domową, naukowcy próbują sklonować mózg legendarnej najemniczki Yun Jung-yi, aby stworzyć najpotężniejszego wojownika SI.

„Dzięki danym pobranym z mózgu kapitan Yun Jung-yi stworzymy najpotężniejszego wojownika opartego na sztucznej inteligencji”.

Ludzkość ucieka ze zniszczonej przez zmiany klimatyczne Ziemi ku nowym schronieniom w Kosmosie. Wybucha tam wojna domowa trwająca dziesięciolecia, podczas której Yun Jung-yi (Kim Hyun-joo) zostaje legendarną najemniczką i genialną strateżką odnoszącą niezliczone zwycięstwa. Gdy w wyniku nieudanej misji przechodzi w stan wegetatywny, Kronoid, korporacja produkująca sztuczne inteligencje do celów wojskowych, próbuje sklonować jej umysł, aby stworzyć superwojownika.

35 lat później Yun Seo-hyun (Kang Soo-youn), córka Jung-yi, bierze udział w tych działaniach jako główna badaczka projektu JUNG_E.

Gdy wielokrotne próby klonowania i symulacji nie przynoszą zadowalających rezultatów, koroboracja Kronoid porzuca badania, aby rozpocząć inny projekt. Seo-hyun dowiaduje się o jej planach i postanawia uratować JUNG_E.

Tak zaczyna się ucieczka JUNG_E — superwojownika SI — z ośrodka badawczego…

Silni i sprawni: Starcie stu

Silni i sprawni: Starcie stu

Premiera sezonu w Polsce 24 stycznia 2023 

Seriale / Programy typu reality / Programy rozrywkowe

W tym emocjonującym reality show setka uczestników i uczestniczek będących w szczytowej formie konkuruje o tytuł najbardziej wysportowanego zawodnika.

Lockwood i spółka

Lockwood i spółka

Premiera sezonu w Polsce 27 stycznia 2023 

Seriale / Dramaty / Fantasy / Tajemnicze

W świecie opanowanym przez duchy wielkie korporacje zatrudniają młodzież o zdolnościach paranormalnych, aby walczyła z siłami nadprzyrodzonymi. Tylko jedna firma działa bez nadzoru dorosłych – to Lockwood i spółka. Na jej czele stoi Anthony Lockwood, niepokorny młody przedsiębiorca, którego prześladują demony tajemniczej przeszłości. Pomaga mu genialny, lecz ekscentryczny George, oraz nowa, niezwykle utalentowana dziewczyna o imieniu Lucy. To nietypowe trio już wkrótce odkryje przerażający sekret, który zmieni bieg historii.

Moc księżniczek

Moc księżniczek

Premiera sezonu w Polsce 30 stycznia 2023 

Seriale / Dla dzieci / Komedie

Nowa animowana seria Netflix dla przedszkolaków „Princess Power” jest adaptacją bestsellerowej serii książek „Princesses Wear Pants” autorstwa Savanny Guthrie (współprowadzącej poranny program telewizyjny „Today”) i Allison Oppenheim. Serial jest celebracją „girl power” i wyrażania siebie. Śledzimy w nim historię księżniczek czterech głównych królestw owoców: Kiry Kiwi, Beatrice „Bea” Blueberry (borówka), Rity Raspberry (malina) i Penelopy „Penny” Pineapple (ananas). Księżniczki akceptują swoje różnice i stają się silniejsze razem, aby pomagać swoim poddanym i czynić ich świat lepszym. Przesłanie „Princess Power” brzmi: ważniejsze od tego, w co się ubierasz, jest to, co robisz. Twórczynią serialu jest Elise Allen (showrunnerka/producentka wykonawcza), a producentką wykonawczą Savannah Guthrie (współautorka) obok Matthew Berkowitza, Kristin Cummings i Jennifer Twiner McCarron z Atomic Cartoons oraz Drew Barrymore, Ember Truesdell i Nancy Juvonen z Flower Films.

Pamela: Historia miłosna

Pamela: Historia miłosna

Premiera filmu w Polsce 31 stycznia 2023 

Filmy / Dokumentalne

„Pamela: Historia miłosna” to osobisty i uczłowieczający portret Pameli Anderson, jednej z najsłynniejszych blondynek w historii show-biznesu. Opowiada o drodze, którą przebyła, aby z dziewczyny z prowincji stać się międzynarodową ikoną seksu, aktorką, aktywistką i wreszcie troskliwą matką.

Źródło: Netflix / Publikacja sponsorowana

#PostSponsorowany

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: