Sięgnij gwiazd z nowymi opowieściami LEGO o epoce wyścigu kosmicznego

Grupa LEGO przedstawia pierwszy zestaw LEGO Ideas zaprojektowany przez polskiego fana – Jana Woźnicę

Grupa LEGO prezentuje zestaw, który bez wątpienia podbije serca klientów – zestaw LEGO Ideas Opowieści z czasów wyścigu kosmicznego. Oparty na minimalistycznym uroku wszechświata, a jednocześnie utrzymany w tej samej estetyce, co klasyczne plakaty z lat 80. Zestaw poprzez kolory i retro stylistykę opowiada o epoce wyścigu kosmicznego z wykorzystaniem klocków LEGO.

Sięgnij gwiazd z nowymi opowieściami LEGO o epoce wyścigu kosmicznego

Sięgnij gwiazd z nowymi opowieściami LEGO o epoce wyścigu kosmicznego

Niesamowity zestaw LEGO 21340

Czteroczęściowy zestaw w rozmiarze pocztówki jest dynamiczny i pokazuje zarys historii promu kosmicznego, bazy księżycowej, czarnej dziury, zaćmienia księżyca, różnych konstelacji gwiazd i wiele więcej. Dodatkowo oferuje wiele możliwości aranżacji, ponieważ każdy obrazek jest całkowicie niezależny od pozostałych.

Zestaw zaprojektował polski fan LEGO, Jan Woźnica, który zgłosił swój projekt przez platformę LEGO Ideas, gdzie następnie zdobył uznanie 10 000 miłośników klocków i przeszedł pozytywną ocenę Grupy LEGO. Jan prywatnie jest specjalistą IT, a w wolnych chwilach zajmuje się budowaniem z klocków. Przy tworzeniu tego projektu inspirował się klasycznymi plakatami sci-fi i okładkami retro książek.

Źródło: LEGO / Publikacja sponsorowana

#PostSponsorowany

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: