Zafascynuje, uzależni, oszuka. Oszust z tindera nie jest jedyny – oto prawdziwa historia, która zaszokuje cię tak samo jak dokument Netflixa.

A zaczęło się jak w bajce. Spotkali się przypadkiem i od razu między nimi zaiskrzyło. Zaprosił ją do ekscytującego, pełnego przepychu świata, a ona była tak zakochana, że ignorowała wszystkie znaki ostrzegawcze. I żyliby długo i szczęśliwie, ale wkrótce okazało się, że w łóżku nie leży wymarzony książę, ale prawdziwy i groźny psychopata.

Sypiając z psychopatą - Carolyn Woods

Sypiając z psychopatą – Carolyn Woods

W którym momencie Carolyn straciła czujność? Czy w ogóle mogła ustrzec się przed tym związkiem? Była wykształcona, zamożna, niezależna i wcale nie szukała miłości.

Nawet nie zauważyła, kiedy została zmanipulowana przez Marka. Odcięła się od przyjaciół i rodziny, zadłużyła na ogromne kwoty i na każdym kroku była kontrolowana. A wszystko to z miłości do psychopaty.

To prawdziwa historia Carolyn Woods, którą wykorzystał mężczyzna podający się za kogoś innego i poszukiwany przez Interpol. To ostrzeżenie, że każda z nas może paść ofiarą manipulacji. Zobacz, co możesz zrobić, by tego uniknąć.

Na jej miejscu możesz znaleźć się również ty.

Bogaty szwajcarski bankier (później zwierzył się, że jest szpiegiem) zaoferował Carolyn towarzystwo, za którym nieświadomie tęskniła i wprowadził ją w ekscytujący świat luksusu. Niektóre wydarzenia z ich życia były tak zdumiewające, że poczuła się jak bohaterka filmu akcji. Tylko, czy wszystko było takie, jakie się wydawało?

Oto psychologiczny thriller kryminalny, który wydarzył się naprawdę. 

Ty też możesz znaleźć się na jej miejscu. Przeczytaj książkę ostrzeżenie, która rzuca światło na sposoby uwodzenia przez psychopatę i wyjaśnia stosowane przez niego techniki manipulacji.

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: