Wakacje to czas na remont pokoju ucznia

Czas wyjazdów wakacyjnych i przerwy do nauki to doskonały moment na odświeżenie i prze-aranżowanie pokoju ucznia. Warto zadbać o taką metamorfozę wnętrza, zwłaszcza jeżeli nasz skarb wyrasta właśnie z dziecięcych zabaw i zmieniają się jego potrzeby.  

Pokój uczącego się dziecka

Niezależnie od rozmiarów – powinien spełniać różne funkcje – zapewniać miejsce do odpoczynku, nauki i rozrywki. Powinien też tworzyć przyjazny azyl, do którego nastolatek może uciec od świata dorosłych, ale też komfortowo spotkać się z przyjaciółmi czy realizować swoje pasje w poczuciu, że pokój oddaje jego osobowość.

Kolorem ścian, który pozwoli swobodnie zrealizować różne pomysły aranżacyjne młodego człowieka, będzie delikatny odcień szarości Infinity z palety Beckers Designer Collection.

Kolor ten dodatkowo optycznie powiększy pomieszczenie i będzie świetnym tłem dla grafik, plakatów czy innych elementów dekoracyjnych świadczących o indywidualnym stylu mieszkańca.

W takim wnętrzu warto też pomyśleć o ciepłych dodatkach, na przykład meblach z naturalnego drewna czy zasłonach w ulubionym kolorze dorastającego dziecka, które wprowadzą do pomieszczenia przytulną aurę. 

Zmiana aranżacji pokoju

Zmiana aranżacji pokoju wchodzącej w wiek nastoletni dziewczynki wcale nie musi oznaczać odejścia od ulubionego w dzieciństwie różu.

Z łatwością unikniemy wrażenia cukierkowości, jeżeli ścianę pomalowaną farbą Beckers Designer Collection we wdzięcznym odcieniu Ballet zestawimy z nowoczesnymi grafikami i meblami oraz dekoracjami w stylu urban jungle.

W ten sposób  powstanie wyjątkowo urocza artystyczna kompozycja łącząca w sobie elementy surowości i delikatności, która będzie doskonale współgrać ze zmienną naturą nastrojów nastolatki, a jednocześnie na co dzień optymistycznie nastrajać do otaczającego świata.

Chcąc puścić wodze kreatywności w pokoju ucznia można postawić na połączenie kilku odcieni na ścianach, tworząc geometryczne, nieregularne wzory. W tej roli świetnie sprawdzi się zestawienie niebiskiej farby Oxygen z palety Beckers Designer Collection z kolorami Lavender i Powder Pink farby Beckers Designer Colour.

W takim otoczeniu dobór dekoracji przestaje mieć znaczenie, a młody człowiek może w pełni puścić wodze fantazji, nie narażając się na krytykę stylu. Tutaj bowiem nawet bezład staje się ładem, a stanie na głowie nie wydaje się być niczym niezwykłym.

Więcej inspiracji w szarościach od Beckers można znaleźć na stronie: https://beckers.pl/inspiracje

Marka Beckers powstała w 1865 roku w Szwecji, obecnie jest częścią Grupy Tikkurila. Farby Beckers dostępne są w Skandynawii, a także w krajach Europy Wschodniej, na polskim rynku marka obecna jest od 1993 roku.

Beckers oferuje wysokiej jakości farby lateksowe i antyalergiczne do ścian i sufitów, a także wyroby przeznaczone do dekoracji i ochrony drewna, metalu i fasad. Produkty Beckers charakteryzują wysokie parametry techniczne i użytkowe. Są one przeznaczone zarówno do prostych, jak i zaawansowanych prac malarskich. Flagową linią marki jest rodzina wodorozcieńczalnych farb Designer, dostępnych w gotowych kolorach oraz w wersji mieszalnikowej. Stworzone na bazie ekologicznych receptur farby Beckers łączą bezpieczeństwo stosowania i dbałość o środowisko z najwyższą jakością. Posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Źródło: Publikacja sponsorowana

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: