Zrozum siebie. Psychologiczny przewodnik po świecie przeżyć wewnętrznych – Maciej Rajewski, Zofia Szynal

Poznaj piękno ludzkiego umysłu. Zrozum swoje zachowania i emocje. Dbamy o swoje zdrowie fizyczne, dobre wyniki w pracy, relacje rodzinne i przyjacielskie. Ale co z naszym dobrostanem psychicznym? Jak sprawić, żeby w codzienności wypełnionej obowiązkami, kryzysami, oczekiwaniami innych zaopiekować się sobą i zrozumieć swoje życie wewnętrzne?

Spójrz na siebie z dystansu dzięki opracowanym na potrzeby tej książki refleksawkom. Naucz się rozpoznawać, wyrażać i komunikować emocje. Walcz z negatywnymi przekonaniami – stosuj technikę zapisu myśli i sądu nad nią. To tylko przykłady skutecznych porad zawartych w tej książce.

Psychologia, którą warto poznać, żeby zrozumieć siebie.

Zrozum siebie. Psychologiczny przewodnik po świecie przeżyć wewnętrznych - Maciej Rajewski, Zofia Szynal

Zrozum siebie. Psychologiczny przewodnik po świecie przeżyć wewnętrznych – Maciej Rajewski, Zofia Szynal

Poznaj piękno swojego umysłu

Producenci gadżetów o uzdrawiającej mocy, soul coachingu czy poradników, których lektura ma sprawić, że wyleczymy depresję, lęki i naprawimy międzyludzkie relacje, obiecują, że szybko i łatwo poczujemy się lepiej. Tak zwane instant poradnictwo coraz częściej podsuwa remedia na wszystkie troski.

Zrozum siebie to prawdziwe slow food dla umysłu. To przewodnik, który pomaga zrozumieć siebie, swoje zachowania i emocje. Autorzy rzeczowo i zrozumiale tłumaczą czynniki wpływające na dobrostan psychiczny. Zachęcają do poznania piękna ludzkiego umysłu.

Zrozum siebie to lektura obowiązkowa dla każdego. Książka jest przydatnym narzędziem do pracy nad sobą. Skłania do przemyśleń, pokazuje, jak w życiu pełnym kryzysów i problemów zachować spokój.

Oferuje dużą dawkę wiedzy wzbogaconą o przydatne ćwiczenia wykonywane w gabinetach terapeutycznych.

Zofia Szynal i Maciej Rajewski, doświadczeni psychoterapeuci, rzeczowo tłumaczą najważniejsze czynniki wpływające na zdrowie psychiczne. To nie psychologia w wersji instant, to slow food dla naszego umysłu. Zrozum siebie to wyjątkowy przewodnik po naszym świecie wewnętrznym pokazujący, jak poznać siebie, zrozumieć swoje zachowania i zacząć żyć tak, jak chcemy.

Wydawnictwo: Znak

Autor: Maciej Rajewski, Zofia Szynal

Znaleźliśmy najlepszą cenę książki:

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: