Josh był dla Delii wszystkim, ale on widział w niej tylko przyjaciółkę młodszego brata… Pełna namiętności i wzruszeń historia dwojga ludzi, którzy spotykają się po latach. Jakie emocje będą im towarzyszyć? „Chwila dla siebie” Corinne Michaels, bestsellerowej autorki „New York Timesa”, to idealna książka na letnie popołudnia i wieczory.

Nastoletnia Delia była bez pamięci zakochana w Joshu, najstarszym z braci Parkersonów, on jednak widział w niej tylko przyjaciółkę młodszego brata. Dziewczyna pogodziła się z tym, że nie skryje się nigdy w jego silnych ramionach, nie poczuje smaku jego warg, a jego niebieskie oczy nie spojrzą na nią z miłością i pożądaniem. Kiedy chłopak wyjechał z miasteczka, aby kierować jednym z hoteli ojca, ich drogi na dobre się rozeszły.

Po kilku latach Josh wraca do Willow Creek i ponownie spotyka Delię. Od razu zaczyna między nimi iskrzyć i żadne z nich nie jest w stanie z tym walczyć. Z daleka widać, że łączy ich chemia, a oni czują się w swoim towarzystwie doskonale. Ale dla Delii to już bez znaczenia, bo przecież dawno temu wybiła sobie Josha z głowy.

Wszystko się zmienia za sprawą dwóch różowych kresek na teście ciążowym. Wyparte przed laty przez dziewczynę uczucia znów się odradzają, ale Joshua nie bez powodu otacza swoje serce trudnym do skruszenia murem. Jakie mroczne tajemnice skrywa mężczyzna? Czy uda im się stworzyć szczęśliwą rodzinę?

Corinne Michaels po raz kolejny zabiera czytelniczki w niezapomnianą i przepełnioną mnóstwem emocji podróż do urokliwego miasteczka Willow Creek. „Chwila dla siebie” to pięknie napisana, ciepła i wzruszająca opowieść o pogrzebanych na dnie serca uczuciach, które po latach odżywają ze zdwojoną siłą. Amerykańska autorka porusza w niej temat nieodwzajemnionej miłości, lęku przed stratą ukochanej osoby, poczucia winy oraz ponoszenia odpowiedzialności za swoje czyny.

„Chwila dla siebie” jest trzecią po „Powróćmy do siebie” i „Możemy mieć siebie” odsłoną czteroczęściowej serii „Miasteczko Willow Creek”, która przybliża losy rodzeństwa Parkersonów – braci: Graysona, Alexa, Joshuy i Olivera oraz jego siostry bliźniaczki Stelli.

Chwila dla siebie - Corinne Michaels

Chwila dla siebie – Corinne Michaels

Corinne Michaels – amerykańska autorka ponad dwudziestu romansów zajmujących czołowe miejsca na listach bestsellerów „New York Timesa”, „USA Today” i „Wall Street Journal”. Dorastała na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, w New Jersey. Już jako trzynastolatka uwielbiała literaturę romantyczną, zaczytywała się w powieściach Danielle Steel i Nory Roberts. Zadebiutowała w 2014 roku powieścią „Beloved”, która szybko zyskała uznanie wśród czytelniczek. Największą popularność przyniosła jej czteroczęściowa seria „The Arrowood Brothers”. Nakładem MUZY ukazały się ponadto następujące powieści autorki: „Powróćmy do siebie” i „Mogliśmy mieć siebie” (serii „Miasteczko Willow Creek”), „Ta noc jest nasza” oraz „Ostatni raz” (seria „Po raz drugi”), „Windą do nieba”, „Kiedyś mnie kochałeś”.

Wydawnictwo: Muza

Cykl: Willow Creek Valley (tom 3)

Autor: Corinne Michaels

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: