Trzy przyjaciółki, jedna wyspa, i wspólna podróż, podczas której wszystko może się wydarzyć. Karolina Wilczyńska powraca z powieścią obyczajową, w której stawia na drodze swoich bohaterek przeszkody, wydające się być niemożliwe do pokonania. Rozwód, samotność, nieszczęśliwa miłość – to wszystko towarzyszy przyjaciółkom podczas spontanicznych wakacji na Malcie. Czy czytelniczki i czytelnicy będą mogli wziąć przykład z bohaterek, stawiających czoła życiowym przeszkodom? Czy stara przyjaźń przetrwała próbę czasu i kobiety, choć różne i mające różne doświadczenia, nadal mogą na siebie liczyć?

Wakacje marzeń, a może ucieczka od problemów…

Barbara w wyniku rozwodu ze zdradzającym mężem zdobywa dużą sumę pieniędzy. Chcąc zapomnieć o latach straconych w małżeństwie z Mirosławem, wpada na szalony pomysł wakacji (All Inclusive!) na pięknej Malcie. Postanawia zabrać ze sobą przyjaciółki ze szkolnych lat, których losy z biegiem czasu potoczyły się w zupełnie różne strony, a kontakt z czasem się urwał…

Życie Michaliny wydaje się być idealne. Ma dwójkę wspaniałych dzieci, kochającego męża, a na co dzień zajmuje się prowadzeniem domu. A jednak nie czuje się spełniona. Pragnienie nauczania innych języka angielskiego gasi w niej mąż, który zarabia na rodzinę, zapominając o rodzinie i zrzucając na Michalinę prowadzenie domu.

Dorota to z kolei samotna kobieta, której jedyną towarzyszką jest czarna kotka, Nirvana. Iga, córka Doroty próbuje wywrzeć na matce zgodę na pewien układ, który wcale nie wydaje się być dla niej korzystny. A jednak staje przed dylematem i trudnym wyborem – szczęścia własnego w kontrze do szczęścia córki i jej rodziny.

Marzenia prysły w chwili, kiedy na horyzoncie pojawiła się spółka VeroMax. Wszystko wskazuje na to, że finansowe przekręty wciąż idą pełną parą. Akcja toczy się daleko poza granicami prawa, ale to nie znaczy, że nie obowiązują tam żadne zasady. Wręcz przeciwnie.

Wakacyjny powrót do przeszłości

Kobiety wyruszają w podróż „sponsorowaną” przez Barbarę. Jest to dla nich czas na odnowienie zakurzonej przyjaźni i więzi, które łączyły je, gdy były nastolatkami. Z czasem kobiety zdobywają się na szczerość, jak za dawnych, prostszych lat. Każda z nich z czasem odkrywa skrywane głęboko tajemnice, plany na przyszłość i marzenia, na których realizację dotąd się nie zdobyła.

Przyjaźń All Inclusive - Karolina Wilczyńska - Książka 2023

Przyjaźń All Inclusive – Karolina Wilczyńska

Wydawnictwo Skarpa Warszawska przychodzi do swoich czytelników z propozycją idealną na wakacyjny wypoczynek. Tym razem zabiera ich w podróż na Maltę, gdzie trzy przyjaciółki z dawnych lat muszą zmierzyć się z własnymi problemami i przeciwnościami losu. Każda z nich stawia czoła dylematom, przed którymi postawiło je życie. Czy mimo upływu lat znajdą w sobie oparcie, siłę do działania i poradzą sobie z trudnościami?

Karolina Wilczyńska – autorka bestsellerowych powieści obyczajowych – zabiera nas na urokliwe uliczki Malty, snując opowieść o tym, że nie liczy się to dokąd zmierzamy, ale to co wydarzy się po drodze…

Karolina Wilczyńska – urodzona w 1973 roku w Kielcach, w swoim życiu zawodowym stawała w roli trenerki, terapeutki i wykładowcy uniwersyteckiego. W 2009 roku została prezesem własnej Fundacji Efekt Motyla, która działa na rzecz pomocy młodzieży, a cztery lata później ambasadorką kampanii społecznej Książka jest kobietą. Swój literacki debiut zaliczyła w 2006 roku książką „Performens” opowiadającą o zderzeniu marzeń z rzeczywistością. Karolina Wilczyńska, to jedna z najpopularniejszych autorek powieści obyczajowych, która na swoim koncie pisarskim posiada prawie 60 książek. Kobieta pełna pasji, energii i wrażliwości. Rozumie kobiece emocje, wspiera kobiety w trudnych chwilach, dając siłę i nadzieję na lepsze jutro. Swoimi opowieściami inspiruje do zmian i pozwala uwierzyć we własne możliwości.

Wydawnictwo: Skarpa Warszawska

Autor: Karolina Wilczyńska

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: