Dotykowa lampka LED z barwami RGB światła. Steruj kolorem i intensywnością lampki stołowej z wbudowanym akumulatorem.

Panel dotykowy: dotknij w dowolnym miejscu na całym panelu dotykowym, aby zmienić jasność lub kolor światła. Konstrukcja górnego przełącznika dotykowego znacznie poprawia jej łatwość obsługi.

3 intensywność światła: lampa stołowa zawiera 3 poziomy jasności ciepłego białego światła, wystarczy dotknąć dotykowy panel sterowania, aby przełączyć natężenie światła (miękkie, średnie, wysokie), idealny do użytku jako lampka nocna do czytania, lampka do sypialni, zewnętrzne lampy kempingowe itp.

Lampa stołowa LED do pokoju dziecka

Stołowa lampka LED z trybem kolorów RGB.

Tryb RGB: automatycznie przełączaj kombinacje koloru RGB lub wybierz stałe kolory (czerwony, zielony, niebieski), aby dopasować się do twojej kreatywnej przestrzeni, takiej jak pokój gier, salon, sypialnia, kuchnia, biuro i inne.

Wbudowany akumulator: wbudowana bateria litowa, z port ładowania USB, ładowanie w dowolnym momencie, bateria może trwać przez 8 godzin przy minimalnej jasności oraz do 4h przy maksymalnej jasności. Lampa stołowa LED nadaje się do pracy, czytania, uczenia się, jest łatwa do przenoszenia i nie zajmuje miejsca.

Okazje Aliexpress

Uwaga: Portal Co Polecacie? prezentuje najlepsze okazje zakupowe na Aliexpress. Nie sprzedajemy tych produktów, a jedynie pokazujemy co aktualnie tanio można kupić na Aliexpress. Obsługę zamówień, wysyłkę realizuje serwis Aliexpress. Co Polecacie? jest jedynie stroną informacyjną, prezentującą najlepsze produkty on-line.

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: