Dziennik YouTubera. Spoko ze mnie gość

Dziennik YouTubera to książka dla najmłodszych. Rodzice to są serio jacyś głupi. Najpierw wymyślają sobie, że chcą się przenieść do innego miasta i zdobyć lepszą pracę. Potem zmuszają mnie do pójścia do nowej, pełnej obcych ludzi szkoły. A na koniec nawet nie chcą kupić mi odpowiedniej komórki… Jest tylko jedno rozwiązanie – za-łożyć kanał na YouTubie!

Książka dla dzieci i młodszej młodzieży „Dziennik Youtubera. Spoko ze mnie gość”.

Życie Davy’ego przewróciło się do góry nogami. Razem z rodzicami i młodszą sio-strą przeprowadził się właśnie do nowego miasta, gdzie tata zaczyna nową pracę. Ale bycie nowym nie oznacza bycia samotnym czy anonimowym – w końcu po to ma się kanał na YouTubie!

Razem z przyjaciółmi, Chuckiem i Annie, Davy rzuca się w wir tworzenia viralo-wych filmików. Jeśli mu się uda, wszyscy w nowej szkole będą znali jego imię, za-nim jeszcze go spotkają.

Na jego kanale znajdzie się dosłownie wszystko. Psikusy? Są! Recenzje obiadów szkolnych? Są! Relacje z misji odbicia przetrzymywanych przez nauczycieli na lek-cjach zakładników? Są! Wideo o przyklejaniu się taśmą klejącą do ściany? Też jest, nawet jeśli nie wiadomo po co… Nigdy nie wiesz, które wideo skończy się śmie-chem, a które katastrofą! Stanie się gwiazdą internetu nie będzie łatwe, ale Davy tak łatwo się nie poddaje…

Dziennik Youtubera. Spoko ze mnie gość.

Dziennik Youtubera dla najmłodszych

Dziennik Youtubera. Spoko ze mnie gość. Sezon 1” to przepełniona humorem hi-storia o perypetiach chłopca z ambicjami skierowana do dzieciaków między 8. a 14. rokiem życia. Książka Marcusa Emersona, jak każda jego pozycja, to nie tylko pełna przezabawnych anegdot i ilustracji rozrywka, ale też opowieść o wartościach, jakimi należy się kierować. Autor przemyca, pod płaszczykiem absurdalnie zabawnych opowiastek, dużą dozę życiowych mądrości.

„Dziennik Youtubera. Spoko ze mnie gość” to książka o marzeniach zostania gwiazdą internetu, która wciągnie tak, że w końcu zapomni się o ciągłym zagląda-niu do telefonu. Jest to lektura obowiązkowa dla każdego młodego człowieka, który chciałby stać się kolejnym Pewdiepie lub członkiem ekipy Friza.

Marcus Emerson – 35-letni czytelnik komiksów, gracz gier wideo i kolekcjoner zabawek, a także autor popularnych serii „Diary of a 6th Grade Ninja” i „The Super Life of Ben Braver”. Jego celem jest pisanie książek, które są wciągające, zabawne i inspirujące dla dzieci w każdym wieku – nawet tych zupełnie pełnoletnich, którzy potajemnie nigdy nie dorośli.

Źródło: Publikacja sponsorowana

Porównaj ceny:

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: