Jeśli popełniasz błąd, rób to porządnie i do końca. Tak, żebyś już nie miał szansy go naprawić.

Oliwia i Przemek to silne, drapieżne osobowości. Dla jasności: żadna nie jest kryształowa, choć to chyba oczywiste. Przemek mógłby powiedzieć o sobie przynajmniej tyle, że się stara. Świadczy o tym chociażby jego praca dla ludzi. A co można powiedzieć o Oliwii? Hm…

Marzenia prysły w chwili, kiedy na horyzoncie pojawiła się spółka VeroMax. Wszystko wskazuje na to, że finansowe przekręty wciąż idą pełną parą. Akcja toczy się daleko poza granicami prawa, ale to nie znaczy, że nie obowiązują tam żadne zasady. Wręcz przeciwnie.

Oliwia i Przemek już niedługo się o tym przekonają.

„Fu#k up” – zarys fabuły:
Żadne z nich nie jest kryształowe, choć to chyba oczywiste. Oboje mają silne, drapieżne osobowości, ale Przemek mógłby powiedzieć o sobie przynajmniej tyle, że się stara. Świadczy o tym chociażby jego praca dla ludzi. A co można powiedzieć o Oliwii? Hm… Czar prysł w chwili, kiedy na horyzoncie pojawiła się spółka VeroMax. Wkrótce Oliwia przekona się na własnej skórze, że trafiła na ludzi, którzy nie oszczędzą nikogo, kto wejdzie im w drogę. Finansowe przekręty też idą pełną parą. Wszystko, czego do tej pory doświadczyli Zimny, Wyrwa, Ragnar, Ksenia i Patryk, było zaledwie rozgrzewką. Prawdziwa akcja właśnie się rozpoczyna! W ostatniej odsłonie cyklu, którego wszystkie wcześniejsze części natychmiast zyskiwały status bestsellerów, Paulina Świst jak zwykle serwuje czytelnikom pierwszorzędną rozrywkę. Afera goni aferę, stawka bezustannie rośnie – a wszystko, rzecz jasna, w atmosferze rozpalonych namiętności!

Fu#k up - Paulina Świst

Fu#k up – Paulina Świst

Paulina Świst – pseudonim literacki pisarki urodzonej w 1986 roku w Gliwicach. Z wykształcenia prawnik, prowadzi kancelarię adwokacką we Wrocławiu. Pełniła i pełni rolę obrońcy w wielu postępowaniach sądowych: od spraw drobnych kradzieży, aż po procesy zorganizowanej przestępczości. Dla dobra klientów oraz własnego bezpieczeństwa musi ukrywać się pod pseudonimem. Wszystkie jej książki osiągnęły status bestsellerów. („Prokurator”, „Komisarz” „Podejrzany”, „Karuzela”, „Sitwa”, „Przekręt”, „Paprocany”, „Chechło”, „Sztauwajery”, „Fighter”, „Anyway”). 

Wydawnictwo: Akurat

Cykl: Fighter (tom 3)

Autor: Paulina Świst

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: