Silne kobiety, niebezpieczni mężczyźni, klubowe porachunki oraz mroczna przeszłość, a do tego mnóstwo emocji i adrenaliny – oto sprawdzony przepis na książkę, od której nie sposób się oderwać. Anna Wolf, jedna z najpopularniejszych polskich pisarek, po raz kolejny zabiera czytelniczki w niezapomnianą podróż do fascynującego świata wytatuowanych i diabelnie przystojnych mężczyzn, których łączy miłość do motocykli. Powieść „Ghost”, wchodząca w skład serii „Storm Riders MC”.

Gdy serce wygrywa z rozumem, a pokusa z obietnicą…

Ghost należy do Storm Riders MC. Dla bikera Klub od zawsze jest na pierwszym miejscu, jednak między sprawy zawodowe i klubowe wchodzą jeszcze prywatne: przeszłość oraz kobieta, której nie powinien pragnąć, ponieważ surowe zasady mówią, że Carmela, jako siostra jednego z nich, jest dla niego nietykalna.

Siła, która go ku niej ciągnie, jest ogromna. Wszyscy widzą, co się między nimi dzieje, ale nikt nie jest w stanie przewidzieć rozwoju wydarzeń…

Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, kiedy do gry ponownie wkracza niebezpieczny gang motocyklowy. Któregoś dnia dochodzi do tragedii, a całe Storm Riders wyrusza wymierzyć sprawiedliwość i odzyskać to, co należy nie tylko do Ghosta.

Co się stało? Jakie tajemnice wyjdą na jaw, a jakie pozostaną na zawsze w ukryciu?

Ostra, namiętna i niebezpiecznie wciągająca! Taka jest nowa powieść Anny Wolf. „Ghost” to drugi tom serii „Storm Riders MC” przedstawiającej przygody członków klubu motocyklowego znanych z kart „Blade’a”, „Storma” i „Knoxa”. Każda z tworzących tę serię książek to porywająca opowieść o mężczyznach w skórach i na chromowanych motocyklach, dla których najważniejsze klubowe wartości to: braterstwo, lojalność i honor. Choć na co dzień są twardzielami, to pod wpływem miłości do ukochanej kobiety potrafią stać się czuli i troskliwi.

Ghost - Anna Wolf

Ghost – Anna Wolf

Anna Wolf – polska pisarka najbardziej znana z cyklu „Gangsterzy” przedstawiającego braci Tarasow. Mimo ogromnej popularności zyskanej dzięki mafijnej serii, wciąż pozostaje osobą bardzo tajemniczą. Niewiele wiadomo o niej samej, jej życiu zawodowym oraz prywatnym. Ze skąpych informacji dostępnych w internecie dowiedzieć się można jedynie, że mieszka w Gorzowie Wielkopolskim, jest matką dwóch dorastających córek i właścicielką cocker spaniela. W wydawnictwie Akurat ukazało się dotychczas jej dziewięć powieści: „Parker Rain”, „Klątwa Berserkera”, „Ring” i „Ring 2” (dylogia „Bokserzy”), „Storm” i „Knox” (seria „Storm Riders MC”), „Obietnica gangstera” i „Oblicze gangstera” (seria „Bracia Tarasow”) oraz „Barbarzyńca”.

Wydawnictwo: Akurat

Cykl: Storm Riders MC (tom 4)

Autor: Anna Wolf

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: