Konsola do telewizora na HDMI z grami Retro

Ponad 1500 klasycznych gier w formie mini konsoli pod złącze HDMI w Twoim telewizorze. Wiele godzin zabawy, z mini konsolom Super Nintendo.

Konsola z 2 padami: konsola wyposażona w dwa pady. Szybka i prosta instalacja konsoli – podłącz do telewizora i ciesz się wieloma klasycznymi grami.

Mini konsola: mini konsola w formie pendrive. Zasilana ze złącza micro-usb (przewód w komplecie) . Działa ze wszystkimi telewizorami posiadającymi wejść HDMI. Jeśli Twój telewizor posiada wejście USB możesz zasilać konsolę wprost z telewizora.

Konsola do telewizora na HDMI z grami Retro

Konsola gier retro do telewizora

Mikro consola w formie pendrive do telewizora pod złącze HDMI.

Jest to bezprzewodowa (2.4G) retro gra – wideo kontroler specjalnie zaprojektowany dla SEGA Mega Drive i Genesis! Nie ma potrzeby kłopotliwego połączenia, potrzebujesz tylko 1 sekundy połączenia, możesz uzyskać stabilny sygnał bez opóźnień. Ponad 900 gier jest już wbudowane. Miłej Gry.

Okazje Aliexpress

Uwaga: Portal Co Polecacie? prezentuje najlepsze okazje zakupowe na Aliexpress. Nie sprzedajemy tych produktów, a jedynie pokazujemy co aktualnie tanio można kupić na Aliexpress. Obsługę zamówień, wysyłkę realizuje serwis Aliexpress. Co Polecacie? jest jedynie stroną informacyjną, prezentującą najlepsze produkty on-line.

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: