Obsesja i inne formy miłości – Sarah Crossan

Ana Kelly codziennie obserwuje rodzinne dramaty powodowane przez zdrady, kłamstwa i zazdrość. Nigdy nie sądziła, że we własnym życiu odtworzy scenariusz, który tak dobrze znała z opowieści innych.

Gdy do biura dzwoni Rebecca Taylor i obojętnym tonem oznajmia, że jej mąż zginął w wypadku, Ana po raz pierwszy nie jest w stanie stawić czoła losowi.

Obsesja i inne formy miłości

Obsesja i inne formy miłości

Była sekretem Connora, a on jej prawdziwą miłością. Po śmierci ukochanego, napędzana żałobą, obsesją i poczuciem winy, Ana zbliża się do wdowy, aby pojąć, dlaczego Connor nigdy nie odważył się od niej odejść.

Wbrew oczekiwaniom Rebecca okazuje się jedyną osobą, która rozumie ból Any po stracie Connora. Kobieta dopiero wtedy uświadamia sobie, jak bardzo zmienił ją związek pełen zazdrości i niespełnionych obietnic. W pełni uświadamia sobie, że latami żyła w emocjonalnym trójkącie.

Szczera do bólu i oryginalna powieść o emocjach, które zapierają dech w piersiach, i uwikłaniu, którego nie przerywa nawet śmierć.

O książce:

Pełna napięcia, pulsująca emocjami powieść o przerwanym romansie.

The Guardian

Nowa, pociągająca interpretacja ponadczasowej historii.

Kirkus Reviews

Przepięknie napisana, olśniewającą i oszczędną poetycką prozą, hipnotyzująca opowieść, która z pewnością oczaruje czytelników.

Publishers Weekly

Źródło: Publikacja sponsorowana

Porównaj ceny:

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: