Opowieść starego lustra – Dorota Gąsiorowska

W magicznej atmosferze świąt wszystko może się zdarzyć… nawet najmniej prawdopodobne podróże i spotkania.

Na jednej z malutkich, klimatycznych ulic Krakowa skrył się sklepik z antykami. Magia przeszłości unosi się nad starymi przedmiotami z duszą, których historie tylko czekają na opowiedzenie…

W sklepiku od kilku lat pracuje Alicja, która mieszka w kamienicy naprzeciwko. Co roku, patrząc na taniec pierwszych płatków śniegu, cieszy się na nadchodzące Boże Narodzenie. Teraz jednak dziewczyna ma przeczucie, że ten grudzień i te święta okażą się inne niż wszystkie… A kiedy otrzymuje nieoczekiwany prezent – stare, kryształowe lustro – zaczynają dziać się rzeczy, których nie jest w stanie wyjaśnić.

Alicja trafia do dziewiętnastowiecznego dworu i spotyka ludzi, których nigdy nie mogłaby poznać… A później, równie niespodziewanie, wraca do swojego mieszkanka na poddaszu. Choć wydaje jej się, że to był tylko dziwny sen – podróż powtarza się i to kilka razy. W dodatku w życiu Alicji pojawia się dwóch mężczyzn, każdy równie intrygujący.

Czy dziewczyna będzie w stanie wybrać jednego z nich? Czy to, co wydarzyło się w starym dworze wpłynie na jej współczesne życie? Jakie zadanie przed nią stoi? I dlaczego to właśnie Alicja musi je wykonać?

Opowieść starego lustra - Dorota Gąsiorowska

Opowieść starego lustra – Dorota Gąsiorowska

„Prawdziwie magiczna opowieść. Ciepła i otulającą, w sam raz na chłodne dni. A opisana w niej tajemnica sprawia, że przewracamy kartki ciekawi, jak to się właściwie rozwiąże. Polecam serdecznie.”
Krystyna Mirek

Wydawnictwo: Znak

Autor: Dorota Gąsiorowska

Znaleźliśmy najlepszą cenę książki:

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: