Psie Sucharki 2 – wszystkie słowa, które musisz znać, żeby obsłużyć swojego psa

Psie Sucharki 2 to najzabawniejszy psi poradnik tego roku. Zawiera niepublikowane wcześniej rysunki i dużą dawkę humoru, tak uwielbianego przez fanów i fanki popularnego profilu Psie Sucharki, który łącznie obserwuje prawie pół miliona internautów!

Do tego masa praktycznej wiedzy w formie haseł ułożonych alfabetycznie, które pomogą zrozumieć świat każdego grubeła, chudeła, dłużeła, kanapowca, psisportowca… słowem: każdego pieska.

Psie Sucharki 2

100 kg śmiesznych piesków i 75 kg wiedzy w jednej zgrabnej paczce

Czym jest aplazja, a czym leptospiroza ? Czy pieski płaczą? Co to inochód? Jak zapanować nad nadpobudliwym pieskiem? Dlaczego kopanie dziur to takie fajne zajęcie? Lepszy kocyk czy legowisko? Czym jest głupkowanie i dlaczego warto na nie pozwolić? Kiedy trzeba pójść do behawiorysty, kiedy do weterynarza?

Psie Sucharki 2 to skarbnica wiedzy na temat psiego dobrostanu. Bawi i uczy niezależnie od wieku.

Maria Apoleika z charakterystycznym dla siebie humorem i wdziękiem opowiada o psach, ich ludziach i wszystkich wspólnych problemach i sprawach – zwłaszcza tych związanych ze zdrowiem. Nad stroną merytoryczną czuwała lekarka weterynarii Ada Wawrzyniak.

Tych z Państwa, którzy są zainteresowani otrzymaniem egzemplarza recenzyjnego lub rozmową z Marią Apoleiką, proszę o kontakt. Zachęcam do lektury, przedruków i recenzji.

Poniżej znajdą Państwo fragment książki oraz okładki:

Fragment: https://issuu.com/znak/docs/psie_sucharki_2_wszystkie_slowa_ktore_musisz_znac_

Źródło: Publikacja sponsorowana

Porównaj ceny:

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: