Wzruszająca, romantyczna i wywołująca mnóstwo emocji opowieść o tym, że na szczęście trzeba czasami poczekać. Kristen Ashley, autorka bestsellerowych serii „Rock Chick” oraz „Dream Man”, po raz kolejny zaprasza czytelniczki do urokliwego miasteczka Magdalene w stanie Maine, w którym czas płynie wolniej, ludzie są życzliwi, a życie pozbawione stresu i zmartwień.

Amelia Hathaway jeszcze do niedawna wiodła idealne życie: miała kochającego męża, dwoje cudownych dzieci i luksusowy dom, którego mogły jej pozazdrościć przyjaciółki. Jednak wszystko, co dobre, musi się kiedyś skończyć. Uporządkowany świat Amelii w jednej chwili rozpada się niczym domek z kart, gdy niespodziewanie odkrywa, że mąż ma dużo młodszą kochankę. Szybki rozwód po szesnastu latach wspólnego życia roztrzaskuje serce porzuconej kobiety na milion drobnych kawałków. Samopoczucia nie poprawia jej także publiczne pranie brudów, do którego namawiali ją znajomi – Amelia traci szacunek dzieci, które mają do matki żal, że wywleka na światło dzienne sprawy rodzinne.

Przeprowadzka byłego męża wraz z dziećmi na drugi koniec Stanów Zjednoczonych działa na Amelię otrzeźwiająco. Kobieta uświadamia sobie, że przez całe życie próbowała zadowalać innych, zapominając w tym wszystkim o samej sobie – swoich potrzebach, pragnieniach, marzeniach. Po raz pierwszy od dawna postanawia zawalczyć o to, na czym naprawdę jej zależy. Dobre relacje z dziećmi są dla niej najważniejsze, dlatego bez chwili wahania decyduje się na przenosiny do spokojnego miasteczka w stanie Maine.

Po przybyciu do Magdalene jej uwagę od razu przykuwa przystojny strażak z domu po drugiej stronie ulicy. Mickey Donovan, podobnie jak ona, ma za sobą nieudane małżeństwo. Amelia, choć nie zdołała jeszcze uleczyć złamanego serca, chętnie poznałaby bliżej atrakcyjnego sąsiada, ale Mickey nie jest zainteresowany związkiem, bo wie, że nie byłby w stanie zapewnić ukochanej życia, do jakiego przywykła. Pochodzą z dwóch różnych światów – Amy jest przyzwyczajoną do luksusu spadkobierczynią wielkiego majątku, on zaś pracuje na trzy etaty, ledwo wiążąc koniec z końcem.

Czy dwoje ludzi po przejściach zdoła ponownie uwierzyć w miłość? Czy ich uczucia okażą się wystarczająco silne, by przezwyciężyć towarzyszące im uprzedzenia i obawy?

Ta powieść to miód na serce czytelniczek! „Rytm namiętności” jest drugą po „Żądaniu miłości” odsłoną trylogii zatytułowanej „Magdalene”. Choć w powieści pojawiają się bohaterowie występujący w poprzednim tomie cyklu, to każdą z książek można czytać jako osobną historię. Kristen Ashley, której największą popularność przyniosły fabuły łączące wątki romansowe z sensacją, po raz kolejny stworzyła wciągającą powieść obyczajową o ludziach, którzy czują się zagubieni we własnym życiu. Pełna emocji, namiętności i wzruszeń historia Amelii i Mickeya podnosi na duchu, napawając optymizmem, nadzieją i wiarą, że nigdy nie jest za późno na nowy początek. Udowadnia również, że szczęście i prawdziwa miłość najczęściej przychodzą wtedy, kiedy się ich najmniej spodziewamy.

Kristen Ashley, autorka bestsellerów „New York Timesa”, po raz kolejny stworzyła opowieść pełną emocji, wzruszeń i nadziei, że nowy początek zawsze jest możliwy.

Rytm namiętności - Kristen Ashley

Rytm namiętności – Kristen Ashley

Kristen Ashley – urodzona w Stanach Zjednoczonych autorka bestsellerów „New York Timesa”. Od zawsze pragnęła pisać książki. Swobodnie porusza się w różnych gatunkach literackich. Jest autorką ponad sześćdziesięciu powieści, w tym znakomicie przyjętych przez zagraniczne i polskie czytelniczki serii „Dream Man” oraz „Rock Chick”. Więcej informacji o autorce i jej twórczości można znaleźć na stronie: www.kristenashley.net.

Wydawnictwo: Muza

Autor: Kristen Ashley

Znaleźliśmy najlepszą cenę książki:

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: