Nowa książka autorki „To tylko przyjaciel” – Bestsellera Empiku 2020! Podnosząca na duchu, inspirująca i pełna miłości. Powieść „To nie może się udać” bawi, wzrusza i oferuje czytelniczkom całą gamę emocji. Abby Jimenez na przykładzie losów Alexis i Daniela, bohaterów z dwóch zupełnie odmiennych światów, przekonuje, że bez względu na okoliczności zawsze powinniśmy starać się wieść takie życie, które czyni nas szczęśliwymi.

„Słowa Abby Jimenez są jak czarodziejski pył… wnoszą w nasze życie odrobinę ciepła i humoru”
– Ali Hazelwood, autorka „The Love Hypothesis”

Alexis Montgomery, trzydziestosiedmioletnia lekarka, na co dzień pracuje na oddziale urazowym szpitala w Minneapolis. Pewnego dnia, gdy wraca z pogrzebu ciotki, jej auto wpada do rowu. Przystojny Daniel, który akurat tamtędy przejeżdżał, oferuje nieznajomej pomoc. Wspólnymi siłami wyciągają samochód na drogę i każde odjeżdża w swoją stronę. Wydaje się, że już nigdy się nie spotkają, ale jeszcze tego samego wieczoru znów na siebie wpadają w lokalnym barze. I choć pochodzą z dwóch różnych światów, to od razu zaczyna między nimi iskrzyć, czego efektem jest wspólnie spędzona noc.

Dla Alexis to tylko jednorazowa przygoda – kobieta dorastała w zamożnej rodzinie światowej sławy chirurgów i doskonale wie, że w jej zaprogramowanym przez rodziców życiu nie ma miejsca dla młodszego o dziesięć lat stolarza z prowincjonalnego miasteczka. Państwo Montgomery nigdy nie zaakceptowaliby związku córki z kimś o niższym statusie społecznym, zwłaszcza że już upatrzyli sobie kandydata na wymarzonego zięcia. Ale jak wytłumaczyć to sercom, które podpowiadają Alexis i Danielowi, że są dla siebie stworzeni?

Czy kobieta znajdzie rozwiązanie, które pozwoli jej wpuścić Daniela do swojego uporządkowanego świata jako pełnoprawnego partnera, a nie tylko sekretnego kochanka? Czy uczucia tych dwojga okażą się wystarczająco silne, by sprzeciwić się bliskim i przezwyciężyć towarzyszące im uprzedzenia i obawy?

„To nie może się udać” to powieść, która nie tylko autentycznie wciąga, bawi i wywołuje rumieńce na twarzy, lecz również skłania do myślenia. Ta z pozoru lekka i niezobowiązująca historia niesie bowiem w sobie wartościowy przekaz – Abby Jimenez przyzwyczaiła czytelniczki, że w swoich książkach nie boi się poruszać poważnych tematów. Żałoba po stracie najbliższych, śmiertelna choroba, rodzinne konflikty albo – jak w przypadku najnowszej powieści – przemoc domowa to tylko niektóre z nich.

„To nie może się udać” ma szansę powtórzyć sukces zachwycającego debiutu Jimenez, powieści „To tylko przyjaciel”. Dzięki niej amerykańska pisarka zyskała sympatię czytelniczek. I to ona została uhonorowana Bestsellerem Empiku 2020, nagrodą dla najlepiej sprzedającej się książki z kategorii „literatura obyczajowa”.

To nie może się udać - Abby Jimenez

To nie może się udać – Abby Jimenez

Abby Jimenez – jest autorką romansów, mówczynią motywacyjną oraz zwyciężczynią konkursu kulinarnego organizowanego przez Food Network. Popularność i sympatię czytelniczek zyskała za sprawą debiutanckiej powieści – błyskotliwej komedii romantycznej „To tylko przyjaciel”, która w 2020 roku zapewniła jej nagrodę Bestsellera Empiku dla najlepiej sprzedającej się książki z kategorii „literatura obyczajowa”. Nakładem wydawnictwa MUZA ukazały się także kolejne jej powieści „Miłość szuka właściciela” i „Życie jest zbyt krótkie”.

Wydawnictwo: Muza

Autor: Abby Jimenez

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: