Zupy tylko 270 najlepszych przepisów

Pojawiają się na stole na co dzień i od święta. W kuchni polskiej częściej niż w innych – trudno w końcu wyobrazić sobie tradycyjny polski obiad bez zupy!

Sycą, rozgrzewają, dostarczają niezbędnych składników odżywczych, ale także przywołują wspomnienia i skojarzenia z najlepszymi rodzinnymi chwilami. Zupy przeżywają dzisiaj prawdziwy renesans. Robione z lokalnych, sezonowych składników awansowały do rangi pełnoprawnego posiłku.

Zupy tylko 270 najlepszych przepisów

Ciekawe przepisy na zupy

Książka Małgorzaty Caprari pomoże wzbogacić kulinarny repertuar o zupy mniej znane, nieoczywiste warianty zup tradycyjnych, zmodyfikowane przepisy na te najbardziej popularne, a także najciekawsze potrawy z polskiej kuchni regionalnej. Wszystkie smaczne, łatwe do przygotowania i godne polecenia.

W książce znajdziemy przepisy na tradycyjne zupy mięsne, krupniki, zupy rybne, żurki i kwasówki, barszcze, grzybowe, chłodniki, zupy owocowe, jak również zupki pospieszne, zupki biedule i chlebianki.

W środku przepiękne ręcznie malowane ilustracje autorstwa Martyny Cybuch.

Małgorzata Caprari, autorka kilkudziesięciu popularnych książek kucharskich takich jak ,,Kuchnia kresowa” czy ,,Kuchnia bezmięsna”, czy ,, Polska kuchnia domowa”, która w prosty i przejrzysty sposób przeprowadza czytelników przez zawiłości kulinariów polskich i nie tylko.

Ilustracje: Martyna Cybuch, ilustratorka i graficzka. Zajmuje się projektowaniem m.in.: okładek albumów, identyfikacji wizualnej wydarzeń kulturalnych, książek, wystaw oraz doradztwem w zakresie designu. Specjalnie do książki „Zupy” przygotowała serię kilkudziesięciu akwareli, które zilustrowały przepisy Małgorzaty Caprari. Książka do kupienia na stronie wydawnictwa.

Źródło: Publikacja sponsorowana

Porównaj ceny:

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: