Tam, gdzie słońce złoci liście – Glendy Vanderah

Las zawsze koił myśli Ellis i był jej jedynym schronieniem w dzieciństwie. Ale nie tym razem. W innym miejscu, mała Raven nauczyła się dostosowywać swoje zachowanie i reakcje, aby unikać wściekłych spojrzeń matki. Dziewczynka musiała nauczyć się polegać na sobie i sile natury. Co się stanie, kiedy te dwie zbolałe dusze się odnajdą? To jedyna w swoim rodzaju powieść o miłości, stracie, odkrywaniu siebie i przebaczaniu. Autorka uwielbianej przez czytelników powieści „Tam, gdzie las spotyka się z niebem” ponownie rozpala serca czytelników! „Tam, gdzie słońce złoci liście” Glendy Vanderah.

Kiedy Ellis, młoda matka trójki dzieci, popełnia tragiczny błąd, w wyniku którego znika jej kilkumiesięczna córeczka Viola, jej życie się rozpada. Pogrążona w bólu, przepełniona poczuciem winy i uzależniona od nałogu sama zaczyna znikać, a wraz z nią jej małżeństwo. Przekonana, że umie tylko krzywdzić swoją rodzinę, Ellis zostawia męża oraz kilkuletnich synów i rusza samotnie na górską wędrówkę, z każdym krokiem chowając w sobie coraz głębiej rozpaczliwą tęsknotę za dziećmi.

Nowa powieść autorki światowego fenomenu „Tam, gdzie las spotyka się z niebem”!

W odległym zakątku stanu Waszyngton mieszka siedmioletnia Raven, odizolowana przez matkę od świata zewnętrznego. Ona też ma swoje sekrety. Nie wolno jej mówić obcym ludziom o matce, której próśb wysłuchuje ziemia, i o ojcu, którego sekretna obecność czasem budzi w niej lęk. Raven całymi dniami uczy się, jak używać swoich rzadkich darów oraz jak ukrywać je przed oczami obcych. Z każdą lekcją przychodzi ostrzeżenie o niebezpieczeństwach kryjących się w świecie poza granicami jej raju. Wbrew przestrogom matki Raven coraz bardziej tęskni jednak za czymś więcej.

Kiedy Ellis i Raven konfrontują się ze swoimi tęsknotami, ich drogi zbiegają się nieoczekiwanie…

Tam, gdzie słońce złoci liście - Glendy Vanderah

Tam, gdzie słońce złoci liście – Glendy Vanderah

Najnowsza powieść Glendy Vanderah to piękna historia o miłości i naturze. Autorka pokazuje, jak odnaleźć nadzieję, miłość i codzienne cuda mimo najtrudniejszych wyzwań, jakie stawia przed nami życie. Jeżeli pokochaliście „Tam, gdzie las spotyka się z niebem”, ta książka na pewno Was zachwyci!

Glendy Vanderah – autorka bestsellerowej powieści „Tam, gdzie las spotyka się z niebem”, która została przetłumaczona w wielu krajach świata oraz znalazła się wśród finalistów Goodreads Choice Awards. Zanim została pisarką, Glendy pracowała jako biolog ptaków. Pochodzi z Chicago, obecnie mieszka z mężem na Florydzie, w otoczeniu tylu ptaków, motyli i kwiatów, ile tylko zdoła zaprosić na swoją ziemię.

Wydawnictwo: Muza

Autor: Glendy Vanderah

Podeślij produkt lub artykuł do przyjaciela: